هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقیمی:

مشکلات واحدهای صنعتی جاجرود طی یک ماه آینده حل می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
استاندار تهران گفت: مشکلات واحدهای صنعتی جاجرود طی یک ماه آینده با همکاری معاونت فنی محیط زیست، صنعت معدن و تجارت استان تهران و فرماندار پردیس حل می شود.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 21:52
مشکلات واحدهای صنعتی جاجرود طی یک ماه آینده حل می شود استاندار تهران گفت: مشکلات واحدهای صنعتی جاجرود طی یک ماه آینده با همکاری معاونت فنی محیط زیست، صنعت معدن و تجارت استان تهران و فرماندار پردیس حل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201602107465925429.jpg مشکلات,واحدهای,صنعتی,جاجرود,طی,یک,ماه,آینده,حل,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد حسین مقیمی در جلسه کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری به بررسی مشکلات ۴ شرکت در خصوص منابع طبیعی، زیست محیطی، آب و برق و بانک پرداخت و گفت: رفع مشکلات واحدهای تولیدی به ویژه در حوزه صنایع نساجی باید سریع تر انجام شود.

وی با بیان این که دستگاه های تولید البسه هر روز مدرن تر می شود، بر به روز رسانی دستگاه های تولیدی تاکید کرد و افزود: ماشین آلات تولید البسه اگر در زمانی که باید استفاده شوند به کار گرفته نشوند قابل استفاده نیستند.

استاندار تهران با بیان این که اصل حمایت از سرمایه گذار این است که نگذاریم سرمایه از بین برود و باید تولید کننده در مسیر سرمایه گذاری حمایت شود، گفت: اگر در کار تولید کننده و سرمایه گذار تاخیر بیفتد، قطعا در راستای حمایت از کالای ایرانی حرکت نکردیم، باید همه با هم در جهت  رفع موانع تولید و سرمایه گذاری تلاش کنیم.

به گزارش مهر، وی سپس به بررسی مشکلات شهرک صنعتی جاجرود پرداخت و گفت: ادارت همکاری می کنند، که طی یک ماه با همکاری معاونت فنی محیط زیست، صنعت معدن و تجارت و فرماندار پردیس مشکل شهرک صنعتی جاجرود مرتفع شود.

بر اساس این گزارش، جلسه کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری بعد از ظهر یکشنبه به ریاست محمد حسین مقیمی استاندار تهران و با حضور محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی عضو کارگروه برگزار شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000