آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
العبادی:

نیروی هوایی عراق تروریست‌ها را در خارج از مرزها هدف قرار می‌دهد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نخست‌وزیر عراق بار دیگر تاکید کرد که جنگنده‌های این کشور تروریست‌ها را در خارج از مرزها هدف قرار می‌دهد.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 00:01
نیروی هوایی عراق تروریست‌ها را در خارج از مرزها هدف قرار می‌دهد نخست‌وزیر عراق بار دیگر تاکید کرد که جنگنده‌های این کشور تروریست‌ها را در خارج از مرزها هدف قرار می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701106908545193.jpg نیروی,هوایی,عراق,تروریست‌ها,را,در,خارج,از,مرزها,هدف,قرار,می‌دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دفتر "حیدر العبادی" نخست‌وزیر عراق امروز یکشنبه اعلام کرد که نیروی هوایی این کشور تروریست‌ها را در خارج از مرزها تعقیب خواهد کرد.

در این بیانیه، العبادی به فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی عراق هشتاد و هفتمین سالروز تاسیس این نیرو را تبریک گفت.

نخست‌وزیر عراق افزود: نیروی هوایی پشتیبان، یاور و شریکی اصلی در پیروزی علیه تروریسم بود و نقش مهمی در تامین پوشش هوایی برای یگان‌های نظامی ایفا کرد.

وی گفت: نیروی هوایی امروز تروریست‌ها را در خارج از مرزها هدف قرار می‌دهد تا کشور را از شر و نقشه‌های آن‌ها در امان نگاه دارد.

پیش از این "یحیی رسول" سخنگوی مرکز اطلاع‌رسانی امنیتی عراق گفت: جنگنده‌های اف 16 ارتش عراق، نوزدهم ماه جاری میلادی، (30فروردین) مخفی‌گاه‌های گروه ‌تروریستی داعش در مناطقی واقع در خاک سوریه را هدف قرار دادند.

وی افزود: این حملات هوایی با استناد به اطلاعات دقیقی که نشان دهنده برگزاری نشست‌ها و فعالیت‌های تروریستی داعش در این مناطق بود، انجام شد.

به گزارش تسنیم، وی همچنین اظهار داشت که در پی این حملات 36 تروریست داعشی کشته شدند که 6 تن از سرکرده‌های داعش به نام‌های ابو اسلام – ابو طارق الحمدانی – ابو مریم العکاوی – ابو حسین – ابو یاسر و ابو جعفر به هلاکت رسیدند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000