آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آیت الله سبحانی:

کیفیت نان افزایش یابد

سرویس دیگر رسانه‌ها
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: بسیاری نانوایی‌های نان سوخته به مردم می‌دهند لذا باید به این امر رسیدگی شود و نان سبوس‌دار و با کیفیت به مردم داده شود.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 03:00
کیفیت نان افزایش یابد یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: بسیاری نانوایی‌های نان سوخته به مردم می‌دهند لذا باید به این امر رسیدگی شود و نان سبوس‌دار و با کیفیت به مردم داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43013.jpg کیفیت,نان,افزایش,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله العظمی جعفر سبحانی در دیدار با ابوالفضل ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، گفت: ما انسان‌ها از دو نعمت مهم امنیت و سلامتی برخوردار هستیم و زمانی قدر این دو نعمت را می‌دانیم و به عظمت آن پی‌ می‌بریم که یکی از آن‌ها را از دست بدهیم.

وی افزود: امنیت نعمت بزرگی است که خداوند به مردم کشور ما بخشیده است و در سایه این نعمت است که می‌توان از مواهب الهی استفاده کرد.

این استاد سطوح عالی حوزه اظهار کرد: نامگذاری هفته‌ای به نام سلامت بسیار امر پسندیده‌ای است تا مردم بیشتر به عظمت نعمت سلامت توجه داده شوند و قدر آن را بدانند.

سلامت در درجه اول از خانواده آغاز می‌شود

وی مطرح کرد: سلامت در درجه اول از خانواده آغاز می‌شود و والدین باید نسبت به مسائل بهداشتی و سلامتی آشنایی کامل داشته و فرزندان خود را نیز آشنا کنند.

آیت الله سبحانی با اشاره به این که باید این موضوع فرهنگ‌سازی شود و در مدارس و کتاب‌ها آموزش داده شود، گفت: رسانه‌ها نیز در تشریح این امر برای مردم نقش مهمی دارند و اگر این سه گروه دست به دست هم دهند بیماری کمتر شده و بهداشت مردم بالاتر می‌رود.

وی از این که دولت توجه خاصی به امر بهداشت و سلامت مردم دارد ابراز خرسندی کرد و افزود: امیدواریم  بیمارستان هزار  تخت خوابی قم نیز به زودی افتتاح شود.

به گزارش مهر، مرجع تقیلد شیعیان در بخش دیگری از سخنان خود از وضعیت نان در قم انتقاد کرد و گفت: در بسیاری از نانوایی‌ها نان‌ سوخته به مردم تحویل می‌شود لذا باید به این امر رسیدگی شود و نان‌های سبوس‌دار و با کیفیت به مردم داده شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000