شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/02/02 23:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صالحی:

نمایش وفاق ملی در عرصه بین‌المللی باعث قدرت نظام جمهوری اسلامی می‌شود

رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: در حال حاضر باید وفاق، وحدت و انسجام داخلی خود را در عرصه بین‌المللی به نمایش بگذاریم.
نمایش وفاق ملی در عرصه بین‌المللی باعث قدرت نظام جمهوری اسلامی می‌شود رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: در حال حاضر باید وفاق، وحدت و انسجام داخلی خود را در عرصه بین‌المللی به نمایش بگذاریم. https://cdn.icana.ir/d/019/50523.jpg نمایش,وفاق,ملی,در,عرصه,بین‌المللی,باعث,قدرت,نظام,جمهوری,اسلامی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر صالحی با اشاره به برگزاری نخستین نشست مشترک سه قوه به میزبانی مجلس شورای اسلامی گفت: امسال بیش از هر سالی به وفاق، همدلی و همزبانی با توجه به چالش‌‌‌های پیش رو نیاز داریم. 

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این نشست‌‌ها و نمودی که در عرصه بین‌المللی دارد، اظهار داشت: در حال حاضر باید وفاق، وحدت و انسجام داخلی خود را در عرصه بین‌المللی به نمایش بگذاریم. 

معاون رئیس‌جمهور ادامه داد: اگر طرف مقابل بداند جمهوری اسلامی ایران از وحدت و انسجام لازم در داخل برخوردار است، در حساب‌های خود به نحو دیگری محاسبه‌‌‌گری می‌‌کند اما اگر تشتت و آشفتگی داخلی ما را ببیند قطعا از موضع قدرت با ما روبرو می‌شود. 

به گزارش ایلنا، صالحی اضافه کرد: پیام این نوع نشست‌‌‌های مشترک در سطوح کلان در کشور، پیام وحدت و انسجام و وفاق ملی را نمایش می‌دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet