هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فیروزآبادی:

ترافیک پیک تلگرام ۱۰ درصد افت کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: براساس گزارش وزارت ارتباطات به جنب‌وجوش در پیام‌رسان های داخلی افزوده شده است.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 00:15
ترافیک پیک تلگرام ۱۰ درصد افت کرد دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: براساس گزارش وزارت ارتباطات به جنب‌وجوش در پیام‌رسان های داخلی افزوده شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201604105088686038.jpg ترافیک,پیک,تلگرام,۱۰,درصد,افت,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید ابوالحسن فیروزآبادی با بیان اینکه میزان فعالیت کاربران ایرانی در پیام‌رسانهای داخلی به شدت افزایش یافته است، اظهار کرد: هم از منظر کمی و هم کیفی شاهد افزایش جنب‌وجوش در این زمینه هستیم.

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه حدود 27 درصد از بازدید مطالب در تلگرام کاهش یافته است، گفت: همچنین میزان تولید مطالب در این پیام‌رسان نیز تا 17 درصد کاهش یافته است.

وی با استناد به گزارش امروز ظهر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، خاطر نشان کرد: براساس این گزارش میزان ترافیک پیک تلگرام تا 10 درصد کاهش یافته است و به همین میزان شاهد افزایش جنب‌وجوش در پیام‌رسانهای داخلی بوده‌ایم؛ لذا این موضوع نشاندهنده این است که مردم به پیام‌رسانهای داخلی اعتماد کرده‌اند.

رئیس مرکز ملی فضای مجازی همچنین از مهلت پایانی دولتیها برای کوچ به پیام‌رسانهای داخلی خبر داد و ابراز کرد: در مرحله بعد هم به واسطه بخشنامه‌ها و جلساتی که با بخشهای غیردولتی و کسب‌وکارها داشته‌ایم امیدواریم شاهد کوچ منظم و سریع این بخش به سمت پیام‌رسانهای داخلی باشیم.

به گزارش تسنیم، وی همچنین خطاب به کانالهای تلگرامی دارنده کد «شامد» عنوان کرد: 22 هزار کسب‌وکاری که کد شامد دریافت کرده‌اند، اسامی‌شان در به همراه دامنه‌هایشان در پیام‌رسانهای داخلی تا زمان فعال بودن حفظ می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000