ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/03 15:45:11
سرویس اقتصادی
افضلی:

افزایش قیمت مسکن موقتی است / نوسانات اخیر تلنگری برای مسئولان بود

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه افزایش قیمت مسکن موقتی است، گفت: نوسانات اخیر تلنگری برای مجموعه مدیران و از طرف دیگر مجموعه تصمیم سازی از جمله مجلس بوده تا سریع تر راهکارهایی برای ساماندهی بخش مسکن اتخاذ کنند.
افزایش قیمت مسکن موقتی است / نوسانات اخیر تلنگری برای مسئولان بود عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه افزایش قیمت مسکن موقتی است، گفت: نوسانات اخیر تلنگری برای مجموعه مدیران و از طرف دیگر مجموعه تصمیم سازی از جمله مجلس بوده تا سریع تر راهکارهایی برای ساماندهی بخش مسکن اتخاذ کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106048343872.jpg افزایش,قیمت,مسکن,موقتی,است,/,نوسانات,اخیر,تلنگری,برای,مسئولان,بود Icana

سیدحسین افضلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت فعلی بازار مسکن و نوسانات قیمتی در آن، گفت: با توجه به افزایش قیمت مسکن در سه ماه گذشته باید بگوییم که رشد قیمت ها قطعا موقتی خواهد بود.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بحران های ارزی و رکود در بخش صنعت و تولید، تقاضا در بخش مسکن راافزایش داده است، افزود: در پی بحران های ارزی سرمایه ها به سمت مسکن هدایت شد.

دولت راهکارهایی برای بهبود وضعیت بازار مسکن پیش بینی کرده است

افضلی با اشاره به سرمایه گذاری های اخیری که از طریق سرمایه گذارهای خارجی در کشور صورت گرفته است، تصریح کرد: اکنون رقم های بسیار بالایی در بخش فاینانس، اعتبار جذب می شود که به تبع آن رونقی در بخش صنعت و تولید ایجاد می کند.

وی ادامه داد: با توجه به راهکارهایی که دولت در بخش مسکن پیش بینی کرده و جلسات مستمری که در وزارت راه و شهرسازی و کمیسیون عمران صرفا در رابطه با مسکن برگزار شده وضعیت این بازار به زودی بهتر خواهد شد.

به سمت تعادل در بازار مسکن حرکت می کنیم

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به برگزارشی نشست مشترک کمیسیون عمران مجلس و مسئولان وزارت راه و شهرسازی در خصوص سرانجام طرح مسکن اجتماعی، گفت: با توجه به این مباحث مطرح شده و روند کلی و تصمیماتی که در خصوص ارز گرفته می شود ما به سمت تعادل و ارامشی در بازار مسکن حرکت می کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: این نوسانات اخیر در بازار تلنگری برای مجموعه مدیران و از طرف دیگر مجموعه تصمیم سازی و تصمیم گیری از جمله مجلس بوده تا سریع تر راهکارهایی برای ساماندهی بخش مسکن اتخاذ کنند تا متقاضیان به ویژه خانه اولی ها بتوانند متناسب با شرایط خود صاحب خانه شوند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet