هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورمختار:

بازداشت مرتضوی نشان از عزم قوه قضاییه در برخورد عادلانه و فارغ از تبعیض است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تاکید کرد: بازداشت سعید مرتضوی نشان دهنده عزم قوه قضاییه در برخورد عادلانه و فارغ از تبعیض است.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 10:03
بازداشت مرتضوی نشان از عزم قوه قضاییه در برخورد عادلانه و فارغ از تبعیض است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تاکید کرد: بازداشت سعید مرتضوی نشان دهنده عزم قوه قضاییه در برخورد عادلانه و فارغ از تبعیض است. https://cdn.icana.ir/d/019/120524.jpg بازداشت,مرتضوی,نشان,از,عزم,قوه,قضاییه,در,برخورد,عادلانه,و,فارغ,از,تبعیض,است Icana

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: مردم از قوه قضاییه انتظار انجام اقدامات بر پایه عدالت و فارغ از وابستگی‌ها و تبعیض‌هایی که دیگران نسبت به آن ادعاهایی دارند، پرونده‌ها را رسیدگی و حکم را بدون ملاحظه اجرا کند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: قوه قضاییه در مورد پرونده سعید مرتضوی رسیدگی را کامل انجام، حکم صادر و قطعی شده است لذا دلیلی بر عدم اجرای حکم وجود ندارد بنابراین این اقدام قوه قضاییه نشان دهنده عزم قوه در برخورد عادلانه و فارغ از تبعیض است.

وی افزود: دستگاه قضایی با رسیدگی بدون اغماض پرونده مرتضوی و برخورد عادلانه شایسته تشکر و قدردانی است، امیدواریم در آینده این نوع رفتارها را بر همین منوال شاهد باشیم.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: قوه قضاییه همانگونه که در جریان رسیدگی به پرونده، حقوق شهروندی متهمان را رعایت می‌کند، برخورد قابل قبولی با قضات و کارمندان متخلف در این دستگاه دارد، البته برخورد قاطعانه تری نسبت به سایر متخلفان هم داشته است.

به گزارش خبرگزارش خانه‌ملت؛ حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی فرد رئیس کل دادگستری استان مازندران در رابطه با جزئیات دستگیری سعید مرتضوی دادستان سابق استان تهران از اعزام وی به تهران خبرداد و گفت: این فرد به دلیل اجرای حکم محکومیت قطعی به دو سال حبس تعزیری دستگیر شد. محکوم خانه‌ای به اتفاق یکی از بستگان در منطقه سرخرود مازندران اجاره کرده بود که با نیابت از مرجع اجرای احکام تهران وی دستگیر و تحت الحفظ ساعاتی پیش به مرجع قضایی در تهران اعزام شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر