هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیر حاتمی در گفت‌وگو با خانه ملت:

سه قوه عزم خود را برای حل مشکلات اساسی جزم کرده‌اند/ مردم به‌زودی آثار نشست‌‎ را در جامعه می‌بینند

سرویس سیاسی
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به فضای صمیمی نشست مشترک سه قوه گفت: سه قوه عزم خود را جزم کرده تا بر مسائل و مشکلات اصلی کشور تمرکز کنند.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 14:39
سه قوه عزم خود را برای حل مشکلات اساسی جزم کرده‌اند/ مردم به‌زودی آثار نشست‌‎ را در جامعه می‌بینند وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به فضای صمیمی نشست مشترک سه قوه گفت: سه قوه عزم خود را جزم کرده تا بر مسائل و مشکلات اصلی کشور تمرکز کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708102063127411.jpg سه,قوه,عزم,خود,را,برای,حل,مشکلات,اساسی,جزم,کرده‌اند/,مردم,به‌زودی,آثار,نشست‌‎,را,در,جامعه,می‌بینند Icana

امیر سرتیپ امیر حاتمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری نخستین جلسه مشترک سه قوه کشور با حضور تمامی اعضا گفت: این جلسه بسیار خوب بود و اظهارات افراد به صورت دقیق، صریح و شفافی بیان شد.

وزیر دفاع در ادامه با بیان اینکه مباحثی که در این نشست مطرح شد، مسائل واقعی کشور بود و راهکارهای خوبی نیز برای آنها ارائه شد، عنوان کرد: از این جلسه مشخص بود که سه قوه عزم خود را جزم کرده تا بر مسائل و مشکلات اصلی کشور تمرکز کنند.

وی در ادامه فضای جلسه را فضایی صمیمی و به دور از هرگونه اختلافی توصیف و اظهار کرد: هر سه قوه کشور عزم خود را برای برطرف کردن مشکلات اساسی مردم جزم کرده اند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان با بیان اینکه مردم به زودی آثار این نشست ها را در جامعه می بینند، خاطرنشان کرد: امیدواریم این جلسات ادامه و استمرار داشته باشد تا زمانی که نتیجه مطلوب از آن گرفته شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000