ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/03 11:32:52
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی خبر داد:

برگزاری نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز/بررسی عملکرد ستاد محور جلسه

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک کمیسیون متبوعش با مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.
برگزاری نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز/بررسی عملکرد ستاد محور جلسه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک کمیسیون متبوعش با مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105319694951.jpg برگزاری,نشست,مشترک,کمیسیون,اقتصادی,با,مسئولان,ستاد,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز/بررسی,عملکرد,ستاد,محور,جلسه Icana

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به نامگذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی گفت:کمیسیون اقتصادی در برنامه های سال 97 اقدامات لازم را برای حمایت از کالاهای ساخت داخل انجام می دهد.   

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:جلسه مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس با مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز عصر امروز برگزار می شود. مسئولان سازمان بازرسی کل کشور در نشست مشترک مذکور حضور خواهند داشت و گزارشی از عملکرد سازمان ذی ربط ارائه خواهند کرد.

پورابراهیمی یادآور شد:در جلسه مذکور آخرین وضعیت عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در زمینه وظیفه تخصصی این سازمان مبنی بر مبارزه با قاچاق بررسی می شود همچنین هماهنگی ها لازم برای بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز صورت می گیرد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet