هدر موبایل
1397/02/03 15:50:19
سرویس اقتصادی
نوبخت در گفت وگو با خانه ملت:

بهبود وضعیت اقتصادی، محور نشست سه قوه/آثار نشست در پیشرفت کشور مشاهده می شود

سخنگوی دولت، گفت: در نشست سه قوه درباره بهبود وضعیت اقتصادی کشور و ساماندهی بازار ارز بحث شد که نتایج خوبی برای کشور در پی خواهد داشت.
بهبود وضعیت اقتصادی، محور نشست سه قوه/آثار نشست در پیشرفت کشور مشاهده می شود سخنگوی دولت، گفت: در نشست سه قوه درباره بهبود وضعیت اقتصادی کشور و ساماندهی بازار ارز بحث شد که نتایج خوبی برای کشور در پی خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106529320940.jpg بهبود,وضعیت,اقتصادی،,محور,نشست,سه,قوه/آثار,نشست,در,پیشرفت,کشور,مشاهده,می,شود Icana

محمد باقر نوبخت در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست روز گذشته سه قوه، گفت: جلسه بسیار مطلوبی بود، چراکه در این نشست نمایندگان فراکسیون های مختلف نظرات خود را از بعد سیاسی مسائل مطرح و تحلیل کردند.

سخنگوی دولت با بیان اینکه روسای سه قوه نیز آنگونه که از منظر قوا می شد مسائل را بررسی کرد به بررسی دقیق موضوعات پرداختند، افزود: این نشست جمع بندی خوبی داشت، که ان شاء الله آثار آن را بهبود امور و پیشرفت کشور مشاهده می شود.

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به محورهای مطرح شده در نشست سه قوه تصریح کرد: در این نشست درباره بهبود وضعیت اقتصادی کشور و ساماندهی بازار ارز نیز بحث شد که نتایج خوبی برای کشور در پی خواهد داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet