هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفری تاکید کرد:

لزوم تصمیم‌گیری برای بازگشت سرمایه مالباختگان گلیم و گبه کرمانشاه

سرویس استان ها
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه درمجلس گفت: مالباختگان گلیم و گبه کرمانشاه برای بازگشت سرمایه‌هایشان نیاز به یک تصمیم فوری در سطح مقامات ملی دارند.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 15:09
لزوم تصمیم‌گیری برای بازگشت سرمایه مالباختگان گلیم و گبه کرمانشاه رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه درمجلس گفت: مالباختگان گلیم و گبه کرمانشاه برای بازگشت سرمایه‌هایشان نیاز به یک تصمیم فوری در سطح مقامات ملی دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107115571450.jpg لزوم,تصمیم‌گیری,برای,بازگشت,سرمایه,مالباختگان,گلیم,و,گبه,کرمانشاه Icana

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مراجعات و تماس های مکرر افرادی که در پرونده موسوم به گلیم و گبه دچار زیان مالی شده اند، ، اظهار داشت: از نزدیک شاهد پیگیری‌های دستگاه قضایی استان بخصوص مدیرکل محترم دادگستری برای تعیین تکلیف نهایی این پرونده بوده ام که جای تقدیر دارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به انتظار افکار عمومی و کثرت مالباختگانی که با فروختن وسایل ضروری زندگی، هر آنچه داشته‌اند در این شرکت سپرده‌گذاری کرده‌اند و اینک با خطر متلاشی شدن خانواده‌هایشان روبرو هستند، نیاز است که تمام مسئولین استان برای جلوگیری از طولانی شدن روند استرداد اموال مردم و جبران آن بخش از سرمایه‌های شهروندان که توسط متهم هدر داده شده است، تدابیر مناسبی را اتخاذ نمایند.

صفری ادامه داد: دیر یا زود دستگاه قضایی حکم قطعی را صادر خواهد کرد و متهم یاد شده به سزای اعمالش خواهد رسید اما در این میان تکلیف سرمایه‌های تلف شده مردم که نامبرده جایگزینی برایشان ندارد، چه می‌شود؟ آسیب دیدگان از این کلاهبرداری خانمان برانداز تا چه زمانی باید منتظر بازگشت سرمایه‌هایشان باشند؟

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از تمام ظرفیت‌های موجود در مجلس برای پیگیری حقوق مالباختگان مکتب گلیم و گبه استفاده خواهد کرد، گفت: باید در سطح مقامات عالی کشور در قوای مجریه و قضائیه، برای این پرونده پیچیده که هزاران زیان‌دیده دارد، فکری نموده و برای جبران اموال تضییع شده مردم، چاره‌ای اندیشیده شود وگرنه سالیان سال طول می‌کشد که این افراد به پول خویش دست پیدا کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000