شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/02/03 16:24:46
سرویس اقتصادی
حاجی بابایی به خانه ملت خبر داد:

نامه نمایندگان مجلس به رییس جمهور برای پرداخت خسارت باغداران

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، از نامه تعدادی از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص خسارات باغداران و کشاوران کشور از سرمای اخیر خبر داد.
نامه نمایندگان مجلس به رییس جمهور برای پرداخت خسارت باغداران رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، از نامه تعدادی از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص خسارات باغداران و کشاوران کشور از سرمای اخیر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711107074957310.jpg نامه,نمایندگان,مجلس,به,رییس,جمهور,برای,پرداخت,خسارت,باغداران Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از نامه نمایندگان به رئیس جمهور درخصوص خسارات باغداران و کشاورزان کشور از سرمای اخیر خبر داد.

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، با اشاره به خسارات گسترده کشاورزان و باغداران از سرمای اخیر در سطح کشور، افزود:  گزارش های دریافتی حاکی از آن است که کشاورزان در سطح کشور و باغداران از وضعیت پیش آمده به شدت نگران هستند، لذا باید وزارت جهاد کشاورزی در اسرع وقت برنامه های خود را در خصوص نحوه جبران آسیب های وارد شده به باغداران وکشاورزان اعلام کند.

کشاورزان به برنامه عملیاتی ویژه دولت برای جبران آسیب وارد شده نیاز دارند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نامه تاکید شده است از آنجا که درآمد حداقلی قاطبه کشاورزان و باغداران کشور از همین محصولات اندک کشاورزی بوده و شغل دیگری ندارند، این قشر زحمتکش کشور به برنامه عملیاتی ویژه دولت برای جبران آسیب وارد شده نیاز دارند و تنظیم این برنامه ریزی به شدت احساس می شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،  با اشاره به استقبال نمایندگان جهت امضای نامه مذکور تصریح کرد: در این نامه از سوی نمایندگان امضاء کننده بر اقدام عاجل و اعزام کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و برآورد خسارات وارد شده در کوتاه ترین دوره زمانی و ایجاد اطمینان خاطر برای کشاورزان در حمایت مسئولان کشور از کشاورزان در بحران پیش آمده تاکید شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet