هدر موبایل
1397/02/03 13:31:34
سرویس مرکز پژوهش ها
در راستای حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی؛

مرکز پژوهش‌های مجلس و رییس این مرکز فعالیت خود را در «تلگرام» متوقف کردند

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و رییس این مرکز در راستای حمایت از پیام رسان‌های داخلی، فعالیت تلگرامی خود را متوقف کردند.
مرکز پژوهش‌های مجلس و رییس این مرکز فعالیت خود را در «تلگرام» متوقف کردند مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و رییس این مرکز در راستای حمایت از پیام رسان‌های داخلی، فعالیت تلگرامی خود را متوقف کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/65494.jpg مرکز,پژوهش‌های,مجلس,و,رییس,این,مرکز,فعالیت,خود,را,در,«تلگرام»,متوقف,کردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی و در راستای حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی، کلیه فعالیت‌های خود را در شبکه پیام رسان تلگرام متوقف کرد.
همچنین کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز فعالیت کانال رسمی خود در پیام‌رسان تلگرام را متوقف کرد تا از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده کند.
پایان ذکر است آدرس‌های جدید کانال‌های رسمی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و کاظم جلالی رییس این مرکز و نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پیام‌رسان‌های داخلی، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet