هدر موبایل
1397/02/03 14:55:47
سرویس سیاسی
نقوی حسینی تشریح کرد:

ماجرای تنش و تیراندازی در کاخ سلطنتی سعودی / از تلاش برای تسریع آغاز سلطنت بن سلمان تا تسویه حساب های قدیمی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: تنش میان خاندان آل سعود به احتمال ناشی از مسائل امنیتی و با هدف تسریع در پادشاهی بن سلمان افزایش یافته است.
ماجرای تنش و تیراندازی در کاخ سلطنتی سعودی / از تلاش برای تسریع آغاز سلطنت بن سلمان تا تسویه حساب های قدیمی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: تنش میان خاندان آل سعود به احتمال ناشی از مسائل امنیتی و با هدف تسریع در پادشاهی بن سلمان افزایش یافته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg ماجرای,تنش,و,تیراندازی,در,کاخ,سلطنتی,سعودی,/,از,تلاش,برای,تسریع,آغاز,سلطنت,بن,سلمان,,تا,تسویه,حساب,های,قدیمی Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص حاشیه‌های اخیر پیرامون کاخ سلطنتی پادشاه و ولیعهد عربستان سعودی، گفت: حدس و گمان‌های مختلفی پیرامون این حوادث مطرح است، کاخ سلطنتی طی دو سال اخیر دچار تنش‌های شدیدی بین افراطیون و معتدلین شده که گاهی به تسویه حساب‌های گسترده ختم می‌شود.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: درگیری‌ها بین خاندان سلطنتی و تیراندازی حواشی کاخ سلنتی نیز از همین رو است، این تنش‌ها گاها نسبت به کشورهای بیرونی هم داده می‌شود حال آنکه حکومت آل سعود با مشکلات درونی جدی مواجه شده است.

نقوی حسینی افزود: یکی از گمان‌ها اینکه به احتمال زیاد طیف افراطیون که در حال حاضر حاکم هستند، به دنبال بهانه‌ای برای تسویه حساب‌های خونی و عمیق هستند تا مخالفان را از سر راه بردارند، از این رو چنین صحنه‌هایی ساختگی را ایجاد می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی این تنش‌ها می‌تواند برای تسریع در پادشاهی بن سلمان باشد، یادآور شد: برخی پیش‌بینی‌ها نیز حاکی از مسائل امنیتی جدی رژیم آل سعود است که سبب تنش‌های بسیاری برای ولیعهد و پادشاه عربستان شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet