هدر موبایل
1397/02/03 14:58:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری بیان کرد:

ممنوعیت واردات کالاها راه تحقق شعار سال است

عضوکمیسیون صنایع مجلس گفت:دولت موظف شده، اگر کالایی مشابه داخلی دارد، از واردات آن جلوگیری کند و تنها در صورت کمبود کالاها، امکان واردات وجود دارد.
ممنوعیت واردات کالاها راه تحقق شعار سال است عضوکمیسیون صنایع مجلس گفت:دولت موظف شده، اگر کالایی مشابه داخلی دارد، از واردات آن جلوگیری کند و تنها در صورت کمبود کالاها، امکان واردات وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711100210722457.jpg ممنوعیت,واردات,کالاها,راه,تحقق,شعار,سال,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،برنامه «رویداد» رادیو گفت و گو با موضوع حمایت از کالای ایرانی و با حضور محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی روانه آنتن شد.

محمدرضا منصوری در آغاز با اشاره به برنامه های مجلس برای حمایت از کالای ایرانی گفت: در مجلس برای اینکه ارز از کشور خارج نشود و به عبارت دیگر، هزینه ها را کاهش دهیم، از دولت خواستیم برای کاهش هزینه ها قدم بردارند تا پول کشور برای کالاهای مصرفی و لوکس خرج نشود.

وی ادامه داد: این کالاها فقط برای عده خاصی رفاه ایجاد می کند؛اما هزینه ها را افزایش می دهد و سرمایه های زیادی از کشور خارج می شود که نتیجه آن بی ارزش شدن پول ملی است.

عضوکمیسیون صنایع مجلس بیان کرد:دولت موظف شده است؛اگر کالایی مشابه داخلی دارد،از واردات آن جلوگیری کند و تنها در صورت کمبود کالاها، امکان واردات وجود دارد. همچنین وقتی به تولید داخلی توجه می کنیم و فرصت برای آن ایجاد می کنیم، می توانیم درآمد را افزایش دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet