هدر موبایل
1397/02/03 15:15:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کیان پور:

بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و بافتهای ناکارآمد شهری باید تسریع شود

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق ماده ۴۹ بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و بافتهای ناکارآمد شهری باید تسریع شود.
بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و بافتهای ناکارآمد شهری باید تسریع شود نایب رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق ماده ۴۹ بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و بافتهای ناکارآمد شهری باید تسریع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104779355879.jpg بازسازی,و,نوسازی,بافت‌های,فرسوده,و,بافتهای,ناکارآمد,شهری,باید,تسریع,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مجید کیانپور در این باره اظهار کرد: در بازدید و نشست مشترک کمیسیون عمران با مقامات سازمان عمران و بهسازی شهری کشور گزارشی از روند نوسازی و بهسازی بافتهای فرسوده  شهری و آخرین وضعیت سکونتگاههای غیررسمی کشور ارائه شد.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس از بررسی اقدامات انجام گرفته برای نوسازی و بهسازی بافت فرسوده شهری سخن گفت و بر تسریع در بهسازی و نوسازی بافت فرسوده تاکید کرد.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس از بررسی مفاد برنامه ششم توسعه و تسهیلات ارزان‌قیمت بانکی برای بهسازی و نوسازی بافت فرسوده سخن گفت و ادامه داد: در این نشست در خصوص تسهیلاتی که  دولت و بانک مرکزی باید با کارمزد ۶-۸ درصد در چارچوب برنامه ششم توسعه پرداخت کنند بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش ایسنا؛ کیانپور بر ضرورت تسریع در نوسازی بافت فرسوده شهری و بازآفرینی بافت شهری تاکید کرد و افزود: با نظر اکثریت اعضای کمیسیون اعمال ماده ۴۹ برای نوسازی بافت فرسوده تصویب رسید. بر اساس این ماده روند بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده و ناکارآمد شهری باید سرعت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet