هدر موبایل
1397/02/04 23:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

سید حسن نصرالله شهادت «صالح الصماد» را تسلیت گفت

دبیرکل حزب الله لبنان شهادت رئیس شورای عالی سیاسی یمن را تسلیت گفت.
سید حسن نصرالله شهادت «صالح الصماد» را تسلیت گفت دبیرکل حزب الله لبنان شهادت رئیس شورای عالی سیاسی یمن را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/76270.jpg سید,حسن,نصرالله,شهادت,«صالح,الصماد»,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از العهد، دبیرکل حزب الله لبنان شهادت صالح الصماد رئیس شورای عالی سیاسی یمن در حمله جنگنده های متجاوز سعودی را تسلیت گفت.

بر اساس این گزارش، «سید حسن نصرالله» در پیام تلگرافی به عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن شهادت الصماد را تسلیت گفته است.

در پیام دبیرکل حزب الله آمده است: من و برادرانم در رهبری حزب الله به حضرتعالی شهادت صالح الصماد مجاهد کبیر و فرمانده شجاع را که رحمت خدا بر او باد تسلیت می گوییم.

این پیام می افزاید: ما فقدان رهبری عزیز و توانا را تسلیت گفته و نیل ایشان به درجه رفیع الهی را تبریک می گوییم. همچنین به خانواده شریف وی تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آنها، شورای عالی سیاسی و تمام برادران و خواهران در جنبش انصارالله و مردم پایدار، مظلوم، مقاوم و شریف یمن صبر جزیل مسئلت داریم.

به گزارش مهر، در ادامه پیام سید حسن نصرالله آمده است: صالح الصماد این رهبر شهید برای شما در این نبرد بزرگ پشتیبانی عظیم و نمونه ای از رهبر شجاع، متواضع و مسئولیت پذیر بود که همواره در میادین حضور داشت و عاشق شهادت بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet