هدر موبایل
1397/02/05 16:22:48
سرویس اجتماعی
پاپی زاده خبر داد:

تدوین طرح حمایت از محیط بانان در مجلس/ توجه به افزایش حقوق و تعداد محیط بانان

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از تلاش برای تدوین طرح حمایت از محیط بانان خبر داد.
تدوین طرح حمایت از محیط بانان در مجلس/ توجه به افزایش حقوق و تعداد محیط بانان عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از تلاش برای تدوین طرح حمایت از محیط بانان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44781.jpg تدوین,طرح,حمایت,از,محیط,بانان,در,مجلس/,توجه,به,افزایش,حقوق,و,تعداد,محیط,بانان Icana

عباس پاپی زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری زخمی شدن سه محیط بان پارک ملی دز در اثر تیراندازی صیادان غیرمجاز، گفت: منقطه حفاظت شده دز منطقه ای بسیار وسیع است که به شدت با کمبود نیروی انسانی و تجهیزات مواجه است و بیم آن می رود که جان محیط بانان مظلوم مجددا از سوی صیادان و شکارچیان غیرمجاز مورد تهدید قرار بگیرد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شغل محیط بانانی بسیار پراسترس و پرخطر است، افزود: متاسفانه محیط بانان استان خوزستان به تجهیزات و امکانات پیشرفته برای حفاظت از جان خود مانند جلیقه ضد گلوله مجهز نیستند.

وی با تاکید بر لزوم حمایت جدی سازمان حفاظت محیط زیست از محیط بانان، ادامه داد: محیط بانان با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می کنند و در درگیری ها به درستی از محیط بانان حمایت نمی شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس دهم، با یادآوری اینکه به دنبال تدوین و تصویب طرحی در مجلس برای حمایت از محیط بانان هستیم، تصریح کرد: افزایش حقوق و دستمزد، تعداد محیط بانان، تامین تجهیزات و امکانات پیشرفته در این طرح مورد توجه قرار  خواهد گرفت.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، افزود: مسائل حقوقی و تجهیز این افراد در لایحه حمایت از محیط بانان دیده نشده است بنابراین درصدد هستیم این موارد را در طرح مذکور پیش بینی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet