ولادت حضرت امام رضا (ع)
1388/06/03 13:20:00
سرویس سیاسی

سنایی دیدار کمیته ویژه مجلس با کروبی را مفید دانست

**نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار برخی از اعضای کمیته ویژه مجلس با "مهدی کروبی" گفت: این دیدار بسیار مفید بود.

"مهدی سنایی"در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران پارلمانی افزود: در این دیدار  اعضای کمیته گزارشی از فعالیت های گذشته خود ارائه کردند و‌ آقای کروبی نیز از حوادث پس از انتخابات گزارشی ارائه نمود.

 آقای کروبی از مستندات و دلایلی که موجب شد نامه‌نگاری وی به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی صورت گیرد بحث کرد و به مراجعاتی که به وی شده است، اشاره داشت.

نماینده نهاوند با بیان اینکه کروبی در نهایت از دغدغه خود در خصوص نظام صحبت کرد گفت: ‌وی تاکید داشت که خود را نیروی نظام می‌داند و مایل است مسائل موجود به طور جدی‌تر مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: کروبی در این دیدار تاکید داشت که در نامه‌ای که به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نوشته هیچ گاه نگفته قطعا این اتفاقات افتاده است بلکه یادآور شده است که چنین اخباری منتشر شده و بهتر است صحت و سقم آن بررسی شود.

عضو کمیته ویژه مجلس از اعضای این کمیته خواست تا پیش از بررسی موارد مطرح شده در خصوص وضعیت بازداشت شدگان حوادث اخیر پیشداوری نداشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet