هدر موبایل
1397/02/06 09:17:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غرویان:

نمایندگان شورا دست از باندبازی بردارند/محسن هاشمی اصلح برای شهردار شدن است

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر باندبازی‌ها در شورای شهر ادامه پیدا کند، سرخوردگی، یأس و ناامیدی از اوضاع در جامعه پیش می‌آید که خطری نهفته محسوب می شود و به شکل‌های نامناسب ممکن است بروز کند.
نمایندگان شورا دست از باندبازی بردارند/محسن هاشمی اصلح برای شهردار شدن است این استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر باندبازی‌ها در شورای شهر ادامه پیدا کند، سرخوردگی، یأس و ناامیدی از اوضاع در جامعه پیش می‌آید که خطری نهفته محسوب می شود و به شکل‌های نامناسب ممکن است بروز کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710100555893030.jpg نمایندگان,شورا,دست,از,باندبازی,بردارند/محسن,هاشمی,اصلح,برای,شهردار,شدن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام محسن غرویان با اشاره به حواشی ایجاد شده بر سر انتخاب شهردار تهران گفت:محسن هاشمی اصلح موجودین برای شهردار شدن است چون کارنامه، سوابق و توانمندی اش را بیشتر از سایر دیگران می دانم.

این فعال سیاسی تاکید کرد: آقای هاشمی شخصیتی اندیشمند، عاقل، معتدل، با اخلاق و صبور است، تجربیات موفقی در کار مدیریت شهری دارد. براساس همین دلایل گزینه مناسبی محسوب می شود. البته بقیه گزینه ها نیز صالح هستند اما آقای هاشمی برای قرار گرفتن در این جایگاه اصلح است.

وی درباره تبعات سیاسی کاری و تکرار تجربه شورای شهر تهران در دوره اول افزود: امیدوارم دیگر مسائل جناحی و گروهی مدنظر نباشد چون مردم از این بازی های سیاسی و خط بازی ها واقعا خسته شدند، اعضای شورای شهر مصالح مردم و رشد و توسعه شهر تهران را برای انتخاب شهردار لحاظ کنند و دست  از باندبازی ها و خط بازی ها بردارند.

به گزارشخبرآنلاین،این استاد حوزه و دانشگاه یادآور شد: اگر باندبازی‌ها ادامه پیدا کند، سرخوردگی، یأس و ناامیدی از اوضاع در جامعه پیش می آید که خطری نهفته محسوب می شود و به شکل های نامناسب ممکن است بروز کند. مردم به انداز ه کافی نزاع جناحی دیدند بنابراین اعضای شورای شهر به فکر مصالح ملت باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet