هدر موبایل
1397/02/06 22:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی خبر داد؛

20 اردیبهشت؛ برگزاری جلسه‌ای با حضور رؤسا و نمایندگان استانی جمنا

عضوشورای مرکزی جمنا گفت:جلسه‌ای با حضور رؤسا و نمایندگان استانی جمنا ۲۰ اردیبهشت برگزار خواهد شد.
20 اردیبهشت؛ برگزاری جلسه‌ای با حضور رؤسا و نمایندگان استانی جمنا عضوشورای مرکزی جمنا گفت:جلسه‌ای با حضور رؤسا و نمایندگان استانی جمنا 20 اردیبهشت برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710105286817028.jpg 20,اردیبهشت؛,برگزاری,جلسه‌ای,با,حضور,رؤسا,و,نمایندگان,استانی,جمنا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمحمد حسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب درباره آخرین برنامه های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اظهار کرد: جلسه‌ای با حضور رؤسا و نمایندگان استانی جمنا 20 اردیبهشت  برگزار خواهد شد.

وی افزود: آخرین وضعیت جبهه در این جلسه با حضور شورای مرکزی و روسای جبهه مردمی در استان ها مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

حسینی تصریح کرد: در این جلسه برنامه‌های آینده جبهه و اقداماتی که می‌تواند باعث تحرک بیشتر در فعالیت‌های جبهه شود، مطرح خواهد شد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به جوانگرایی در جمنا بیان کرد:‌ هنوز ساختار جدیدی در این رابطه اندیشیده نشده چرا که لازم است در ابتدا مجمع شهرستانی و ملی تشکیل شود و قرار بر این است که 30 درصد اعضا از میان جوانان و بانوان باشند و البته تأکید بسیاری بر این مسئله صورت گرفته است.

وی با اشاره به اقدامات جمنا درباره انتخابات 98 مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:‌ نمی‌خواهیم به صورت زود هنگام به مسئله انتخاباتی ورود پیدا کنیم و در نظر داریم تمرکز خود را بر مسائل مهم کشور مانند موضوعات اقتصادی، بین المللی و برجام بیشتر کنیم.

حسینی گفت: در زمینه آمادگی برای انتخابات مجلس، استان‌ها باید فعال‌تر شوند و موقعیت نمایندگان کنونی را ارزیابی کنند و کاندیداهای جدید بر اساس مشاوره و بررسی‌های میدانی به عرصه انتخابات ورود پیدا کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در پایان با اشاره به برگزاری مجمع عمومی خاطرنشان کرد: برای برگزاری مجمع عمومی در ابتدا باید مجامع استانی شکل بگیرند و در نیمه دوم سال جاری مجمع عمومی برگزار خواهد شد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet