هدر موبایل
1397/02/11 12:17:41
سرویس اجتماعی
رجبی:

تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد/ شهرفروشی و واگذاری املاک به افراد خاص محورهای تفحص

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد.
تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد/ شهرفروشی و واگذاری املاک به افراد خاص محورهای تفحص عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103299112726.jpg تفحص,از,شهرداری,تهران,به,زودی,کلید,می,خورد/,شهرفروشی,و,واگذاری,املاک,به,افراد,خاص,محورهای,تفحص Icana

فرج‌الله رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با بیان اینکه  تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به زودی کلید می خورد، گفت: در گذشته موضوع تفحص مطرح و در مجلس رد شد اما بر اساس پیگیری مداوم متقاضیان انتظار می رود به زودی در مجلس مطرح شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: البته این موضوع  در کمیسیون عمران مطرح نشده بلکه ممکن است در کارگروه هایی مطرح شده باشد و اگر قرار بر طرح در صحن علنی مجلس باشد باید ابتدا در کمیسیون بررسی شود.

وی محورهای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را تراکم فروشی، سرمایه گذاری ها و املاک دانست و افزود: درآمد شهرداری از محل کمیسیون ماده 100، شهرفروشی، فروش و واگذاری املاک به برخی از افراد خاص و در واقع بررسی عملکرد شهرداری در حوزه درآمدی و هزینه ای در طرح تفحص مورد توجه قرار گرفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برخی نمایندگان انتقاد دارند که چرا کمیسیون عمران با جدیت به تخلفات شهرداری و طرح تفحص ورود نکرد؛  در واقع منظور از تفحص روشنگری است نه اتهام زنی اما متاسفانه این مهم مورد حمایت و توجه قرار نگرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet