هدر اصلی
1397/02/10 23:55:00
سرویس استان ها
امینی:

شهرستان سیروان باید از بن بست جغرافیایی خارج شود

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بر لزوم خارج شدن شهرستان سیروان از بن بست جغرافیایی تاکید کرد.
شهرستان سیروان باید از بن بست جغرافیایی خارج شود نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بر لزوم خارج شدن شهرستان سیروان از بن بست جغرافیایی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103593488074.jpg شهرستان,سیروان,باید,از,بن,بست,جغرافیایی,خارج,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سلام امینی در جریان سفر شهرستانی استاندار به سیروان و در جمع مردم اظهار کرد: سیروان مدت زمان زیادی نیست که به شهرستان تبدیل شده ولی این منطقه نتوانسته در بخش زیرساخت ها رشد چندانی داشته باشد.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: درحالیکه ظرفیت های توسعه و آبدانانی با وجود منابع آبی و خاکی در این منطقه فراوان است باید زیرساخت های مورد نیاز این توسعه پایدار را فراهم کنیم.

امینی گفت: یکی از اصلی ترین این نیازها بهبود راه های ارتباطی است چراکه این شهرستان در بن بست جغرافیایی قرار داشته و باید از این وضعیت خارج شود که در این میان تکمیل جاده قاضی خان - بدره در حال این مشکل کمک فراوانی خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، به پمپاژ آب رودخانه سیمره اشاره و تاکید کرد: راه اندازی پمپاژ رودخانه سیمره هزاران هکتار زمین دیم به آبی تبدیل می کند و زمینه معیشت و رونق چرخه اشتغال و صنعت کشاورزی و دامداری را فراهم می کند.

نماینده دیگر استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار تاکید کرد: منابع و اعتبارات استان باید برای اشتغالزایی و آبادانی استفاده شود.

به گزارش مهر، جلال میرزایی افزود: ظرفیت های شهرستان سیروان بسیار بالاست و باید در جهت بالفعل کردن این استعدادها حرکت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet