خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/02/12 19:40:00
سرویس استان ها
امیری:

۲۰ جشنواره در زرند برگزار می شود

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری ۲۰ جشنواره در زرند طی سال جاری خبر داد.
۲۰ جشنواره در زرند برگزار می شود نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری ۲۰ جشنواره در زرند طی سال جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101207225770.jpg ۲۰,جشنواره,در,زرند,برگزار,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیری با بیان اینکه جشنواره ها به اقتصاد شهرستان کمک زیادی می کنند، اظهار کرد: نام منطقه ای که در آن امروز جشنواره بادبادک برگزار می شود سرباغ است که بخش خصوصی باید در این منطقه حضور پیدا کند تا جشنواره های بیشتر و با کیفیت بیشتر برگزار شود.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برگزاری جشنواره شترسواری در روستای سنگ سیریز و جشنواره دیلمقانی در روستای احمد آباد زرند، افزود: در برگزاری جشنواره ها سعی شده است تا مردم را پای کار بیاوریم.

وی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره ها باعث پرشور شدن مردم زرند شده است، گفت: طی امسال بیش از ۲۰ جشنواره در شهرستان زرند برگزار می شود که بسیار قابل تحسین است.

به گزارش مهر، این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: فعال شدن جشنواره ها اقتصاد مقاومتی هر منطقه را دگرگون می کند که امیدواریم مردم با حمایت از جشنواره ها در نشان دادن منطقه خود و سطح اقتصادی منطقه خود شریک باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet