آغاز امامت اما زمان (عج)
1397/02/13 11:59:15
سرویس اجتماعی
زارعی درباره شرایط شهر پس از زلزله توضیح داد:

یاسوج آرام و وضعیت شهر عادی است

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درخصوص تعداد مجروحین، وضعیت تاسیسات، ساختمان‌ها و راه‌های شهر یاسوج پس از زلزله ۵.۲ ریشتری ارائه داد.
یاسوج آرام و وضعیت شهر عادی است نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درخصوص تعداد مجروحین، وضعیت تاسیسات، ساختمان‌ها و راه‌های شهر یاسوج پس از زلزله 5.2 ریشتری ارائه داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105281878215.jpg یاسوج,آرام,و,وضعیت,شهر,عادی,است Icana

غلام محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح شرایط شهر یاسوج پس از وقوع زلزله، گفتبا آمادگی مردم و لطف خداوند این زلزله خسارت جانی نداشت و فقط تعدادی مصدوم برجای گذاشت که با رسیدگی‌های به موقع و کارهای امدادی، بسیاری از این افراد مداوا شده و از بیمارستان ترخیص شده‌اند؛ تعداد کل مجروحین در این زلزله 31 نفر است که در حال حاضر عموما از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند و فقط حدود 5 نفر هنوز بستری هستند؛ تنها یک نفر به عمل جراحی نیاز داشت که اقدامات لازم انجام شد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: اکیپ‌هایی برای بررسی و ارزیابی خسارت‌هایی که به ساختمان‌ها و منازل و تاسیسات وارد شده مستقر شده‌اند که امیدواریم با کمک دولت و حمایت‌هایی که از سوی تهران انجام می‌گیرد، سریعا واحدهای خسارت‌دیده بازسازی شود.

تاسیسات آبی شهر در حال تعمیر است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت تاسیسات این شهر، بیان کرد: تاسیسات مربوط به آب در برخی مناطق به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه و ریزش سنگ آسیب دید که به سرعت در حال تعمیر است.

آرامش در شهر حاکم است

وی اظهار کرد: آرامش در شهر حاکم است و موضوع نگران‌کننده‌ای وجود ندارد؛ وضعیت شهر عادی است و مردم به روال زندگی خود بازگشته‌اند؛ برای امنیت بیشتر پایگاه‌های امدادی در یکی از پارک‌های شهر ایجاد شده که در صورت ادامه زلزله مردم بتوانند از این پایگاه استفاده کنند.

زلزله 5.2 ریشتری زلزله اصلی بود

زارعی در پاسخ به اینکه امکان بروز پس زلزله یا زلزله شدیدتر وجود دارد، گفت: از آنجا که پس لرزه‌ای با قدرت 2.9 ریشتری اتفاق افتاد امیدواریم زلزله دیروز اصلی باشد؛ ما به همراه مسئولان ذیربط از روستاها بازدید کردیم تا مشکلات مردم را بررسی کنیم و اقدامات لازم برای رفع مشکلات انجام گیرد.

راه‌های ارتباطی شهر یاسوج باز است

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به تخریب برخی راه‌های روستایی، افزود: بخش‌هایی از راه‌های ارتباطی که در دامنه کوه‌ها قرار داشت ریزش داشته و مسدود شدند که با فوریت دستگاه‌های ذیربط و راهدارها عملیات ریزش‌برداری انجام گرفته است و مشکلی در راه‌های اصلی وجود ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet