خبرگزاری خانه ملت

عید سعید فطر
1397/02/15 04:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ترقی:

دروغگویی و صحبت‌های غیرمستند نتانیاهو برای دنیا به اثبات رسیده است

عضو حزب موتلفه گفت: نتانیاهو در مقامی نیست عملکرد هسته‌ای ایران را ارزیابی کند و دروغگویی‌اش برای دنیا به اثبات رسیده است.
دروغگویی و صحبت‌های غیرمستند نتانیاهو برای دنیا به اثبات رسیده است عضو حزب موتلفه گفت: نتانیاهو در مقامی نیست عملکرد هسته‌ای ایران را ارزیابی کند و دروغگویی‌اش برای دنیا به اثبات رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/104165.jpg دروغگویی,و,صحبت‌های,غیرمستند,نتانیاهو,برای,دنیا,به,اثبات,رسیده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره اظهارات اخیر نتانیاهو مبنی بر اینکه ایران فعالیت‌های هسته‌ای خود را ادامه می‌دهد و برجام را نقض کرده است، اظهار کرد: نتانیاهو نه در مقامی است که عملکرد هسته‌ای ایران را ارزیابی کند و نه مسئولیتی در این رابطه از سوی شورای امنیت و سازمان ملل دارد.

وی افزود: دروغگویی و صحبت‌های غیرمستند نتانیاهو برای دنیا به اثبات رسیده است. طبق نظارت و تشخیص مراجع مشخص شده در سازمان ملل فعالیت‌های هسته‌ای ایران صلح‌آمیز بوده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شاید برای دهمین بار است که گزارش‌های سازمان ملل متحد حاکی از این است که ایران از تعهدات خود عدول نکرده و در مسیر صلح‌آمیز قدم بر می‌دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی ادامه داد: حرف‌های نتانیاهو ارزشی ندارد و البته کسی نیز به آن اهمیت نمی‌دهد، چرا که تاریخ نشان داده وی براساس مستندات و منطق سخن نمی‌گوید، لذا اینگونه فضاسازی‌ها برای خروج آمریکا از برجام و برهم زدن این توافق‌نامه بین‌المللی صورت می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet