هدر موبایل
1397/02/16 13:18:44
سرویس صحن
رنجبرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ تذکر به وزیر کشور درباره تاخیر در ارائه لایحه ساماندهی کولبران

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ تذکر به وزیر کشور درباره تاخیر در ارائه لایحه ساماندهی کولبران عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101885652677.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/,تذکر,به,وزیر,کشور,درباره,تاخیر,در,ارائه,لایحه,ساماندهی,کولبران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت - سلماز ابراهیم زاده، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 16 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

- مجید کیانپور نماینده مردم ازنا و دورود به وزیر نیرو درمورد عدم پیگیری و نیمه تمام ماندن تصفیه خانه آب ازنا و مجتمع های آبرسانی روستایی به بخش مرکزی و چاپلق ازنا و همچنین در تذکری دیگر به وی درخصوص عدم توجه به تامین اعتبارات برای تکمیل سد کمندان ازنا و بلاتکلیفی روستاییان کمندان در جابجایی روستا تذکر داد.

- جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات به اتفاق نقوی حسینی، حاجی دلیگانی، ابطحی، رنجبرزاده و ابوترابی به رئیس جمهور درخصوص ضرورت جلوگیری از طرح دعاوی ظالمانه از طرف آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران در محاکم قضایی آمریکا تذکر داد.

- محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه به وزیر کشور درخصوص علت تاخیر در لایحه اصلاح ساماندهی بازارچه های مرزی و کولبران در هیات دولت تذکر داد.

- حبیب الله دهمرده نماینده زابل، زهک و هیرمند به رئیس جمهور درخصوص رسیدگی به فاجعه خشکسالی ویرانگر سیستان تذکر داد.

- حبیب الله نیکزادی نماینده مردم بم به وزیر ورزش و جوانان در مورد بی توجهی به امر ورزش و نبود امکانات ورزشی و برنامه مشخص برای توسعه ورزش در مناطق شرق استان کرمان تذکر داد.

- محمدرضا بادامچی، علی مطهری و علیرضا رحیمی نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به وزیر دادگستری در ارتباط با علت فیلترینگ شبکه اجتماعی تلگرام قبل از تصویب در مراجع ذی صلاح تذکر دادند.

- عین الله شریف پور نماینده مردم ماکو به وزیر کشور در خصوص بی توجهی به شفاف سازی در مورد اعلام مناطق محروم در کشور تذکر داد، همچنین وی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم توجه به بازسازی قنوات تذکر داد.

- عین الله شریف پور و اکبر رنجبرزاده نمایندگان ماکو و اسدآباد به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در خصوص عدم پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته تذکر دادند.

- عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان به وزیر ارتباطات و فناوری در خصوص اختلال در تلفن های همراه در سراسر کشور تذکر داد.

- رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر به رئیس جمهور در خصوص تسریع در بازگشایی معابر مرزی و کولبری برای نجات 75 هزار کولبر و 7 میلیون کسبه بازاریان شهرستان های مرزی به ویژه سردشت و پیرانشهر تذکر داد، همچنین وی به رئیس جمهور در خصوص تسریع در اصلاح مصوبه شورای اقتصاد در راستای مصوبه وزارتی اقتصاد و جهاد کشاورزی مبنی بر بازگرداندن جایزه چغندر و هزینه حمل و کرایه چغندرکاران به ویژه استان آذربایجان غربی تذکر داد./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet