هدر موبایل
1397/02/17 18:30:00
سرویس سیاسی
آزادی‌خواه مطرح کرد:

رونمایی از سفارت آمریکا در قدس سرآغاز شمارش معکوس تسخیر لانه جاسوسی دوم آمریکا

عضو فراکسیون روحانیت مجلس، گفت: مسلمانان بیت‌المقدس همانگونه که ایرانیان لانه جاسوسی در تهران را تسخیر کردند، به محض افتتاح سفارتخانه آمریکا، آن را تسخیر خواهند کرد.
رونمایی از سفارت آمریکا در قدس سرآغاز شمارش معکوس تسخیر لانه جاسوسی دوم آمریکا عضو فراکسیون روحانیت مجلس، گفت: مسلمانان بیت‌المقدس همانگونه که ایرانیان لانه جاسوسی در تهران را تسخیر کردند، به محض افتتاح سفارتخانه آمریکا، آن را تسخیر خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104303088454.jpg رونمایی,از,سفارت,آمریکا,در,قدس,سرآغاز,شمارش,معکوس,تسخیر,لانه,جاسوسی,دوم,آمریکا Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به نصب تابلوی سفارت آمریکا در جنوب شهر بیت‌المقدس، گفت: آمریکا علی‌رغم تمام موضع‌گیری‌های کشورهای اسلامی و غیره نسبت به انتقال سفارت ایلات متحده به بیت المقدس، تابلوی سفارت خود را در اورشلیم نصب کرده و ممکن است در آینده هم رونمایی کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بازتاب بین‌المللی اقدام آمریکا و ترامپ به مراتب از اقدامی که انجام داده است، مهم‌تر خواهد بود زیرا بازتاب اقدام غیرمنطقی و عرفی ایلات متحده در جوامع بین‌المللی منفی بوده و هم‌اکنون شدیدتر خواهد بود.

وی افزود: آمریکا می‌پندارد با انتقال سفارت خود به بیت‌المقدس می‌تواند فلسطین و قدس را فتح کند حال آنکه گذران زمان شرایط را به گونه‌ای دیگر نشان می‌دهد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،ادامه داد: مسلمانان بیت‌المقدس و فلسطین همانگونه که ایرانیان لانه جاسوسی در ام‌القرای کشورهای اسلامی را تسخیر شد، به زودی و بعد از افتتاح سفارتخانه آمریکا، آن را تسخیر خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ این تابلوها به سه زبان انگلیسی، عربی و عبری روز دوشنبه ۷ مه / ۱۷ اردیبهشت، در جنوب شهر قدس (اورشلیم) و در نزدیکی سفارت جدید آمریکا قرار گرفته‌اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet