شهادت امام حسن عسکری
1397/02/17 20:42:28
سرویس استان ها
حسن بیکی:

طرح جامع آموزش‌ و پرورش در حال تدوین در مجلس است

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، از تدوین طرح جامع آموزش‌وپرورش در خانه ملت خبر داد و گفت: این طرح با همکاری دولت در بخش‌های مختلف به تصویب خواهد رسید.
طرح جامع آموزش‌ و پرورش در حال تدوین در مجلس است نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، از تدوین طرح جامع آموزش‌وپرورش در خانه ملت خبر داد و گفت: این طرح با همکاری دولت در بخش‌های مختلف به تصویب خواهد رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102427968155.jpg طرح,جامع,آموزش‌,و,پرورش,در,حال,تدوین,در,مجلس,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل حسن بیکی در دیدار با پرسنل آموزش‌وپرورش دامغان به میزبانی این اداره، ضمن اشاره به تدوین طرح جامع آموزش‌وپرورش در مجلس، تأکید کرد: در این طرح قیدشده که ۱۰ درصد از بودجه سال ۹۷ کل کشور به وزارت آموزش‌وپرورش اختصاص پیدا خواهد کرد تا صرف اجرای پروژه‌های عمرانی، پرداخت حقوق معلمان، حق‌التدریسی‌ها، پادش پایان خدمت معلمان و بازنشستگان در این وزارتخانه شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، بابیان اینکه بودجه سال ۹۷ وزارت آموزش‌وپرورش نسبت به سال گذشته، افزایش پنج هزار میلیارد تومانی دارد، افزود: بودجه این وزارتخانه ۴۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود.

عضو خانه ملت بابیان اینکه در طرح جامع آموزش‌وپرورش آمده که دولت مکلف است در راستای برنامه‌های فرهنگی اقدامات لازم را صورت دهد، گفت: مجلس شورای اسلامی به‌عنوان ناظر بر اجرای برنامه‌های دولت آماده همکاری برای رفع مشکلات و کمبودها در وزارت آموزش‌وپرورش است.

حسن بیکی خاطرنشان ساخت: معلمان همواره نقش سازنده در عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور دارند و تأثیر حضور خودشان را در طول ۴۰ سال از گذشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در تمامی عرصه‌ها به نمایش گذاشته‌شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه همه مدیران جامعه خروجی آموزش‌وپرورش هستند، افزود: صرف هزینه در آموزش‌وپرورش یک سرمایه است و امیدواریم معلمان و جامعه بزرگ فرهنگی ما به جایگاه شایسته خود در جامعه دست یابند.

به گزارش مهر، در دامغان یک هزار ۲۰۰ فرهنگی به‌عنوان دبیر، معلم و کادر آموزشی در ۱۰۵ آموزشگاه مشغول به کار هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet