هدر موبایل
1397/02/19 07:50:00
سرویس سیاسی
رحیمی:

سرنوشت جریان المستقبل بعد از پیروزی حزب‌الله در انتخابات پارلمانی لبنان چه می‌شود>

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جریان المستقبل باید به سمت اکثریت حرکت کرده و با هم گرایی بیشتر نیروی خود را صرف منافع ملی لبنان کند.
سرنوشت جریان المستقبل بعد از پیروزی حزب‌الله در انتخابات پارلمانی لبنان چه می‌شود> عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جریان المستقبل باید به سمت اکثریت حرکت کرده و با هم گرایی بیشتر نیروی خود را صرف منافع ملی لبنان کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101489236209.jpg سرنوشت,جریان,المستقبل,بعد,از,پیروزی,حزب‌الله,در,انتخابات,پارلمانی,لبنان,چه,می‌شود> Icana

علیرضا رحیمی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به پیروزی حزب الله لبنان در انتخابات پارلمانی این کشور و شکست جریان المستقل به عنوان جریان سعد الحریری گفت: آمریکایی ها به خصوص عربستانی ها فشارهایی به محور مقاومت وارد می آوردند اما نتیجه انتخابات و حضور ملت لبنان در جریان این انتخابات نشان داد نه تنها این اقدامات در افکار عمومی هیچ جایگاهی نداشت بلکه نتیجه عکس داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تأکید کرد: نتیجه انتخابات پارلمانی لبنان جایگاه حزب الله لبنان را به لحاظ اجتماعی و سیاسی تقویت کرد.

سعد حریری

وی افزود: جایگاهی که حزب الله لبنان در تقویت دموکراسی و تأمین امنیت و آسایش مردم لبنان دارد قاعدتا در دوره جدید با ظرفیت بیشتری خود را نشان خواهد داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به از دست دادن یک سوم کرسی های فراکسیون حریری در پارلمان لبنان خاطرنشان کرد: قاعدتا جریان المستقبل در پارلمان به سمت هم افزایی یا هم گرایی بیشتر نیروهای مقابل می رود البته در نهایت این روش در حوزه سیاسی در کوتاه مدت جواب نمی دهد.

گفت و گو از هدی ریسمانچی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet