روز مجلس
1397/02/18 17:17:35
سرویس صحن
رنجبرزاده خبر داد

23 اردیبهشت؛ نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی موضوع فیلترینگ «تلگرام»

عضو هیئت‌رئیسه مجلس از نشست غیرعلنی پارلمان برای بررسی موضوع فیلترینگ تلگرام خبر داد و گفت: این نشست در روز یکشنبه هفته آینده، ۲۳ اردیبهشت برگزار می‌شود.
23 اردیبهشت؛ نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی موضوع فیلترینگ «تلگرام» عضو هیئت‌رئیسه مجلس از نشست غیرعلنی پارلمان برای بررسی موضوع فیلترینگ تلگرام خبر داد و گفت: این نشست در روز یکشنبه هفته آینده، 23 اردیبهشت برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201704105395562465.jpg 23,اردیبهشت؛,نشست,غیرعلنی,مجلس,برای,بررسی,موضوع,فیلترینگ,«تلگرام» Icana

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی موضوع فیلترینگ تلگرام در هفته آینده خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است نشست غیرعلنی مجلس به‌منظور بررسی موضوع فیلترینگ تلگرام در روز یکشنبه آینده برگزار شود.

وی افزود: قرار است نمایندگانی از شورای عالی فضای مجازی، کارشناسان حوزه «آی‌تی» و دیگر کارشناسان در جلسه غیرعلنی روز یکشنبه هفته آینده حضور یابند تا موضوع فیلترینگ تلگرام و متولی آن مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تأکید کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر بسیاری از نمایندگان مجلس مبنی بر بررسی نوسانات بازار ارز در یک جلسه غیرعلنی، این موضوع نیز در جلسه غیرعلنی پارلمان با حضور کارشناسانی از بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: نوسانات موجود در بازار ارز مشکلاتی را برای واردکنندگان، تولیدکنندگان و صنعت‌گران ایجد کرده که دولت و بانک مرکزی باید چاره‌ای برای آن بیاندیشند؛ البته مجلس نیز در این مسیر کمک‌کار دولت خواهد بود.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet