هدر موبایل
1397/02/18 18:21:07
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو در تشریح جلسه کمیسیون شوراهای مجلس:

کمیسیون شوراها رسیدگی به طرح ساماندهی وضعیت کولبران را کلید زد/ نحوه افزایش تعداد نمایندگان مجلس هفته آتی تعیین تکلیف نهایی می‌شود

عضو کمیسیون شوراهای مجلس در تشریح جلسه این کمیسیون گفت: کلیات طرح ساماندهی وضعیت کولبران به تصویب رسید و کارگروه ویژه آن تشکیل خواهد شد.
کمیسیون شوراها رسیدگی به طرح ساماندهی وضعیت کولبران را کلید زد/ نحوه افزایش تعداد نمایندگان مجلس هفته آتی تعیین تکلیف نهایی می‌شود عضو کمیسیون شوراهای مجلس در تشریح جلسه این کمیسیون گفت: کلیات طرح ساماندهی وضعیت کولبران به تصویب رسید و کارگروه ویژه آن تشکیل خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804109743504282.jpg کمیسیون,شوراها,رسیدگی,به,طرح,ساماندهی,وضعیت,کولبران,را,کلید,زد/,نحوه,افزایش,تعداد,نمایندگان,مجلس,هفته,آتی,تعیین,تکلیف,نهایی,می‌شود Icana

قاسم میرزایی نیکو درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز (سه شنبه، 18 اردیبهشت ماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی وضعیت کولبران با بیش از 100 امضا به کمیسیون شوراها رسید تا وضعیت کولبران در مرزهای شمالغربی و شرقی ساماندهی شود.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی برهمین اساس تصریح کرد:معاون وزیر کشور و نماینده مرزبانی ناجا نیز در این جلسه حضور داشتند که توضیح دادند؛این ساماندهی از طرق مختلف درحال انجام پذیری است،اما با این حال طراحان این طرح بر رسیدگی به این موضوع اصرار داشتند.

وی افزود:درنهایت کلیات این طرح در کمیسیون رأی آورد و قرار شد برای رسیدگی به تمام موارد و جزئیات آن، کارگروه ویژه ای به ریاست احمد علیرضابیگی تشکیل شود ضمن اینکه کمیسیون شوراها به عنوان کمیسیون فرعی در حال رسیدگی به این طرح است و کمیسیون اقتصادی مسئول اصلی آن بوده که در کنار آن حدود 6 کمیسیون دیگر در آن همکاری دارند.

میرزایی نیکو در ادامه به دستورکار دیگر این کمیسیون اشاره و بیان کرد: طرح افزایش تعداد نمایندگان و حوزه های انتخابیه نیز در دست کمیسیون بود که آخرین گزارش کارگروه به صحن اصلی کمیسیون ارائه شد و مقرر شد نکات اختلافی آن مورد بررسی مجدد قرار گیرد.

عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درمجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در این طرح آمده که کدام استان ها و به چه شیوه با افزایش تعداد نماینده و تفکیک حوزه انتخابیه روبرو باشند،خاطرنشان کرد:این طرح تا یکشنبه هفته آتی تعیین تکلیف شده و به هیأت رئیسه تقدیم می شود تا در نوبت رسیدگی در صحن قرار گیرد./

گفت و گو از مهدیه قربانی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet