هدر موبایل
1397/02/19 13:31:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رستمیان:

طرح‌ انتقال آب دریای خزر بیش از این روی میز بررسی نماند

نماینده مردم دامغان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح‌هایی مانند انتقال آب دریای خزر بیش از این روی میز بررسی نماند، گفت: دولت و وزارت نیرو سریع‌تر برای رفع معضل کم‌آبی استان سمنان تصمیم‌گیری کنند.
طرح‌ انتقال آب دریای خزر بیش از این روی میز بررسی نماند نماینده مردم دامغان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح‌هایی مانند انتقال آب دریای خزر بیش از این روی میز بررسی نماند، گفت: دولت و وزارت نیرو سریع‌تر برای رفع معضل کم‌آبی استان سمنان تصمیم‌گیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601104903661379.jpg طرح‌,انتقال,آب,دریای,خزر,بیش,از,این,روی,میز,بررسی,نماند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرحمان رستمیان درباره وضع کشاورزی این استان، اظهار کرد: معضل بی‌آبی سال‌هاست که گریبان استان سمنان را گرفته و شاخه‌های صنعت و کشاورزی را تحت الشعاع قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه طرح‌هایی مانند انتقال آب دریای خزر بیش از این روی میز بررسی نماند، تصریح کرد: اگر این طرح ضمانت اجرا دارد، انجام شود و اگر نه دنبال طرح‌های دیگر برای رفع این معضل جدی باشیم.

نماینده مردم دامغان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و وزارت نیرو سریع‌تر در مورد رفع معضل کم‌آبی استان سمنان تصمیم‌گیری کنند، افزود: طولانی شدن این بحث به ضرر مردم است.

رستمیان با تأکید بر اینکه کشاورزی در استان سمنان تحت تأثیرات منفی کم‌آبی قرار گرفته است، اضافه کرد: کشاورزی در این استان از رونق خوبی برخوردار نیست و کشاورزان با مشکلات زیادی مواجه‌اند.

وی با بیان اینکه پسته دامغان محصول برند استان سمنان است، تصریح کرد: پسته از ارزش‌افزوده خوبی برخوردار است و باید مورد حمایت‌های جدی قرار گیرد.

به گزارش فارس،نماینده مردم دامغان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باوجود ساختار خاص کشت پسته در استان سمنان به‌عنوان محصول کم‌آب باید برنامه‌ریزی‌های خاصی برای رونق آن داشته باشیم، اظهار کرد: باید سیاست‌های خوبی برای زمینه‌سازی صادرات آن دیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet