هدر موبایل
1397/02/21 12:14:59
سرویس سیاسی
مفتح:

عملکرد ترامپ بر اساس قانون جنگل است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است توافقنامه برجام توافقی کاملا قانونی بود که آمریکا با یک روش غیرمنطقی آن را زیر پا گذاشت.
عملکرد ترامپ بر اساس قانون جنگل است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است توافقنامه برجام توافقی کاملا قانونی بود که آمریکا با یک روش غیرمنطقی آن را زیر پا گذاشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101480531695.jpg عملکرد,ترامپ,بر,اساس,قانون,جنگل,است Icana

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: اگر واقع بینانه به این موضوع بنگریم برجام قراردادی بود که توسط دولت قانونی آمریکا به امضا رسید.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: سران کشور آمریکا بعد از مذاکرات گروه 1+5، این توافقنامه را به امضا رساندند و در نهایت برجام به تأیید سازمان ملل متحد رسید و آنها نیز آن را تأیید کردند.

وی افزود: بعد از آن نیز شورای امنیت قطعنامه‌هایی را در راستای برجام به تصویب رساند از این رو شکستن یکباره آن از سوی آمریکا هیچ معنایی جز اینکه ترامپ یک روش غیرمنطقی و غیرقانونی را پیش گرفته ندارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ترامپ بر اساس قانون جنگل عمل می کند در حالی که در جوامع متمدن هر کاری باید در روند قانونی صورت گیرد از این رو بر این باوریم که اقدام ترامپ اقدامی غیرمنطقی و غیرقانونی است./

گفت و گو از ریحانه ورزنه

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet