هدر موبایل
1397/02/22 08:43:03
سرویس اجتماعی
کولیوند خبر داد:

تدوین طرح جامع مدیریت خدمات شهری با امضای 115 نماینده مجلس/دولت در ارائه لایحه تعلل کرد

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تدوین طرح جامع مدیریت خدمات شهری در پارلمان خبر داد و گفت: این طرح به زودی تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌شود.
تدوین طرح جامع مدیریت خدمات شهری با امضای 115 نماینده مجلس/دولت در ارائه لایحه تعلل کرد رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تدوین طرح جامع مدیریت خدمات شهری در پارلمان خبر داد و گفت: این طرح به زودی تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712108068588251.jpg تدوین,طرح,جامع,مدیریت,خدمات,شهری,با,امضای,115,نماینده,مجلس/دولت,در,ارائه,لایحه,تعلل,کرد Icana

محمدجواد کولیوند رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از تهیه و تدوین طرح جامع مدیریت خدمات شهری از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: تاکنون 155 تن از نمایندگان مجلس، طرح جامع مدیریت خدمات شهری را امضا کرده‌اند که تعداد این امضاها افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به جزئیات طرح جامع مدیریت خدمات شهری، اظهار داشت: طراحان این طرح خواهان این هستند که مدیریت واحدی برای اداره شهرها و به‌خصوص کلانشهرها در نظر گرفته شده  و شهرداری‌ها اداره کلیه امور شهرها را برعهده بگیرند.

رئیس کمیسیون شوراها با تأکید بر اینکه در حال حاضر اداره شهرها با مشکلاتی روبه‌رو است و متولی مشخصی ندارد، تصریح کرد: برخی تصمیمات پراکنده در شهرها از سوی نهادها و ارگان‌های شهری باعث شده شهروندان همواره با مشکلاتی مواجه شده و سردرگم شوند که طرح جامع مدیریت خدمات شهری در همین راستا و در جهت هماهنگی‌های بیشتر بین نهادهای تصمیم‌گیر شهری تدوین شده است.

نماینده مردم کرج در مجلس اضافه کرد: ما در مجلس ماه‌ها برای ارائه لایحه‌ای از سوی دولت برای مدیریت خدمات شهری منتظر بودیم و معتقدم که دولت باید در این زمینه لایحه‌ای به مجلس تقدیم می‌کرد، اما به دلیل تعل دولت، خودمان در مجلس دست به کار شدیم و طرح جامع مدیریت خدمات شهری را تدوین کردیم.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: طرح جامع مدیریت خدمات شهری در مرحله کارشناسی قرار دارد و پس از نهایی شدن، تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet