هدر اصلی
1397/02/20 18:09:00
سرویس استان ها
رضیان خواستار شد:

ستاد بحران آب در جویبار تشکیل شود

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی تشکیل نشدن ستاد بحران آب در جویبار را مشکل اساسی بیان کرد و خواهان تشکیل این ستاد شد.
ستاد بحران آب در جویبار تشکیل شود نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی تشکیل نشدن ستاد بحران آب در جویبار را مشکل اساسی بیان کرد و خواهان تشکیل این ستاد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105857211757.jpg ستاد,بحران,آب,در,جویبار,تشکیل,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالله رضیان در جلسه آب، کشاورزی و راه شهرستان جویبار با اشاره به وجود منابع آبی فراوان در شهرستان افزود: با این وجود به دلیل عدم مدیریت صحیح در مصرف و بهره برداری، همچنان شاهد بحران و کم آبی دراین شهرستان هستیم.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه باید ستاد مدیریت بحران آب در این شهرستان تشکیل شود، تصریح کرد: پیش بینی می شود مشکل کم آبی در فصل تابستان در این شهرستان بحرانی تر خواهد شد.

وی با اعلام اینکه همیشه مردم این شهرستان گلایه کمبود آب دارند، گفت: مشکل کم آبی این شهرستان باید توسط فرمانداران و مسئولان شهرستان هرچه سریعتر مدیریت شود زیرا اکنون هیچ مدیریتی در مصرف آب صورت نمی گیرد و این در حالی است که این مشکل را در حوزه سوادکوه، قائمشهر و سیمرغ نداریم.

به گزارش مهر، رضیان ادامه داد: با حفر چندین چاه نیز مشکل کم آبی جویبار حل نخواهد شد، بلکه با یک کنترل و نظارت صحیح باید مشکل حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet