هدر موبایل
1397/02/21 10:07:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی:

ترامپ و آمریکایی‌ها تنها ماندند/ وضعیت امروز ما بهتر از دیروز است

رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس تاکید کرد: باید در شرایط ملی با کنار گذاشتن همه جار و جنجال‌های جلوه‌گرایانه سیاسی در داخل کشور بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم.
ترامپ و آمریکایی‌ها تنها ماندند/ وضعیت امروز ما بهتر از دیروز است رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس تاکید کرد: باید در شرایط ملی با کنار گذاشتن همه جار و جنجال‌های جلوه‌گرایانه سیاسی در داخل کشور بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201805109194816489.jpg ترامپ,و,آمریکایی‌ها,تنها,ماندند/,وضعیت,امروز,ما,بهتر,از,دیروز,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کاظم جلالی در واکنش به خروج آمریکا از برجام، گفت: ایران اسلامی سرزمینی بسیار گسترده و بزرگی است که از ظرفیت‌های بسیار بالایی برخوردار است. امروز ما باید دو اولویت وحدت ملی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در نظر بگیریم و بر اساس آن حرکت کنیم. اولویت اول داشتن وحدت ملی و کنار گذاشتن همه جار و جنجال‌های جلوه‌گرایانه سیاسی در داخل کشور است. اولویت دوم حرکت بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

 رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، افزود: باید با تقویت اقتصاد مقاومتی در داخل کشورمان بر اساس ظرفیت‌های داخلی‌مان حرکت کرده و هیجان زده نشویم. وضعیت ما امروز از وضعیت دیروز بهتر است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توضیح داد: زمانی پرونده ما را به ناحق در شورای امنیت سازمان مل و ذیل فصل هفتم بردند. آمریکایی‌ها به دنبال ایجاد اجماع تصنعی علیه ایران بودند. امروز آن اجماع تصنعی شکست خورده است، ترامپ و آمریکایی‌ها تنها هستند و منطق جمهوری اسلامی ایران بر دنیا غلبه کرده است. ایران نشان داد دنبال بمب هسته‌ای نیست، اهل مذاکره است و پای مذاکرات و تعهدات خود می‌ایستد، اینها دستاوردهای کمی نیست.  

به گزارش ایسنا، جلالی با بیان اینکه ترامپ به دنبال ایجاد فضای روانی در کشورمان بود، گفت: ترامپ می‌خواست مردمان ما را به نوعی هیجان زده کند. فکر می‌کنم مسئولان باید در شرایط فعلی تلاش‌های لازم را داشته باشند. مردم نیز دچار هیجانات زودگذر نشوند، این روزها می‌گذرد و ما حتما وضعیت‌مان بهتر از وضعیت گذشته خواهد شد و می‌توانیم مسیر را به خوبی و سلامت طی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet