هدر موبایل
1397/02/21 12:52:39
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی پیشنهاد داد:

ارائه لایحه متمم بودجه برای افزایش حقوق بازنشستگان/ضرورت کاهش هزینه‌های غیرضرور به منظور تقویت معیشت مردم

عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت:یکی از نقشه های دشمن این است که بین اقشار محروم جامعه نارضایتی ایجاد کند بنابراین علی رغم اینکه محدودیت های بودجه ای دولت درک می شود اما باید معیشت خانوارهای ضعیف تقویت شود.
ارائه لایحه متمم بودجه برای افزایش حقوق بازنشستگان/ضرورت کاهش هزینه‌های غیرضرور به منظور تقویت معیشت مردم عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت:یکی از نقشه های دشمن این است که بین اقشار محروم جامعه نارضایتی ایجاد کند بنابراین علی رغم اینکه محدودیت های بودجه ای دولت درک می شود اما باید معیشت خانوارهای ضعیف تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201710108288353502.jpg ارائه,لایحه,متمم,بودجه,برای,افزایش,حقوق,بازنشستگان/ضرورت,کاهش,هزینه‌های,غیرضرور,به,منظور,تقویت,معیشت,مردم Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر لزوم رفع مشکلات اقتصادی مردم گفت: در سال های گذشته به دلیل رکود اقتصادی سطح درآمد بسیاری از خانوارها با مشکل روبرو شده است هرچند که دولت یازدهم در زمینه مهار رشد نرخ تورم تلاش کرد تا از گرانی های کاذب جلوگیری کند.   

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به لزوم استفاده از روش افزایش پلکانی معکوس حقوق ها مندرج در بودجه سال 97 ادامه داد:نمایندگان مجلس و تمامی مسئولان باید در راستای تقویت رفاه خانوارها تلاش کنند و در این راستا زمینه افزایش سطح دستمزدها را فراهم کنند.

 

تقویت معیشت خانوارها در اولویت است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:دشمنان جمهوری اسلامی ایران قصد دارند با اعمال تحریم به مردم فشار اقتصادی وارد کنند بنابراین یکی از اولویت ها اقتصادی تقویت معیشت خانوارها است.

 

وضعیت درآمدهای ارزی کشور مناسب است/ به تقاضاهای واقعی برای ارز پاسخ داده می شود

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:در سال 97 دشمنان و سوداگران تلاش های زیادی را انجام داده اند تا با ایجاد التهاب در بازارهای مختلف مانند بازار ارز به سودهای نجومی دست یابند این در حالی است که وضعیت درآمدهای ارزی کشور مناسب است و به تقاضاهای واقعی برای ارز پاسخ داده می شود البته در مواردی برای تامین ارز مشکلاتی وجود دارد که باید تدابیری در این زمینه نیز اتخاذ شود بنابراین نباید قیمت ها با رشد کاذب ناشی از ایجاد فضای روانی روبرو شود.

وی با اشاره به بدعهدی آمریکایی ها در موضوع برجام گفت:قیمت دلار نسبت به زمانی که بودجه سال 97 مصوب شده با تغییراتی روبرو شده از طرفی امکان دارد قیمت نفت نیز بالا برود که بدیهی است این موضوع به رشد درآمدهای کشور منتهی می شود بنابراین می توان در صورت رعایت ملاحظات قانونی، پیشنهاد داد که لایحه متمم بودجه از سوی دولت ارائه شود تا هزینه های زائد حذف و به ضرورت های مانند افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگانی که حقوق پایین دارند توجه شود چرا که در تقویت معیشت خانوارها نقش دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:یکی از نقشه های دشمن این است که در بین اقشار ضعیف و محروم جامعه نارضایتی ایجاد کنند بنابراین علی رغم اینکه محدودیت های بودجه ای دولت درک می شود اما باید معیشت خانوارهای ضعیف تقویت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet