هدر موبایل
1397/02/23 09:22:42
سرویس سیاسی
نقوی حسینی خبر داد:

طرح دو فوریتی الزام دولت به اجرای قانون اقدام متقابل در دستور کار مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از تدوین طرح دو فوریتی الزام دولت به اجرای قانون اقدام متناسب و قرار گرفتن آن در دستور کار مجلس خبر داد.
طرح دو فوریتی الزام دولت به اجرای قانون اقدام متقابل در دستور کار مجلس سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از تدوین طرح دو فوریتی الزام دولت به اجرای قانون اقدام متناسب و قرار گرفتن آن در دستور کار مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg طرح,دو,فوریتی,الزام,دولت,به,اجرای,قانون,اقدام,متقابل,در,دستور,کار,مجلس Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در توضیح طرح دو فوریتی الزام دولت به اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام، گفت: نمایندگان بعد از اعلام خروج آمریکا از برجام، طرح دو فوریتی را تهیه کردند که طی آن دولت ملزم می‌شود در صورت عدم تضمین‌های لازم از سوی طرف‌های اروپایی، قانون اقدام متقابل را به صورت دقیق به اجرا گذراد.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: براساس این طرح دولت موظف می‌شود تضمین‌های لازم را از اروپایی‌ها و اعضای 1+5 منهای آمریکا اتخاذ کند، البته این تضمین‌ها باید کامل و جامع باشد.

نقوی‌حسینی یادآور شد: بر اساس محتوای طرح مذکور، اگر طی مذاکرات آینده اروپایی‌ها تضمین ندادند یا اگر تضمین دادند و آن را نقض کردند، دولت می‌تواند چرخه کامل سوخت را شروع کند. 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: طرح دو فوریتی الزام دولت به اجرای قانون قانون اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام به زودی در نوبت بررسی طرح های دو فوریتی قرار می‌گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet