هدر موبایل
1397/02/23 09:00:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظم جلالی:

روی مسائل بین‌الملل دو قطبی ایجاد نکنیم/ همه بریک کشتی سوار هستیم

رئیس مرکز پژوهش های مجلس تاکید کرد: در جامعه روی مسائل بین‌الملل دوقطبی ایجاد نکنیم. ما همه بر یک کشتی سوار هستیم.اختلاف نظر زمانی مفید است که به شکلی کارشناسانه مطرح شود و در انظار عموم دنیا باید با اقتدار ظاهر شویم؛ هیچ کس نمی‌تواند ایران را نادیده بگیرد.
روی مسائل بین‌الملل دو قطبی ایجاد نکنیم/ همه بریک کشتی سوار هستیم رئیس مرکز پژوهش های مجلس تاکید کرد: در جامعه روی مسائل بین‌الملل دوقطبی ایجاد نکنیم. ما همه بر یک کشتی سوار هستیم.اختلاف نظر زمانی مفید است که به شکلی کارشناسانه مطرح شود و در انظار عموم دنیا باید با اقتدار ظاهر شویم؛ هیچ کس نمی‌تواند ایران را نادیده بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805109194816489.jpg روی,مسائل,بین‌الملل,دو,قطبی,ایجاد,نکنیم/,همه,بریک,کشتی,سوار,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی، درباره وضعیت ایران بعد از خروج از برجام و نگرانی‌های موجود گفت: بی‌تردید و کارشناسانه می‌گویم وضعیت امروز ما از قبل بهتر است؛ چراکه قبل از برجام ، آمریکا پرونده ما را به ناحق به شورای امنیت سازمان ملل متحد فرستاده بود و اجماعی تصنعی علیه ایران ساخته بودند و به نوعی می‌خواستند مارا مخل صلح و امنیت جهانی نشان دهند. اما امروز با مذاکرات هسته‌ای و برجام نشان داده شد ایران دنبال بمب هسته‌ای نیست و مذاکرات را روشمند و هوشمندانه اداره می‌کند.

نماینده تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران با مذاکرات هسته‌ای به جامعه جهانی ثابت کرد  دنبال ایجاد اختلال در نظم جهانی و نظام بین‌الملل نیست. علاوه براین، اتفاقا آمریکا نشان داد پایبند به تعهدات خود نیست و برعکس شعارهای دموکراتیکی که می‌دهد، می‌خواهد دنیا را با انحصارگرایی و نظام دیکتاتوری اداره کند. وضعیت امروز ما به گونه‌ای است که با اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان نیروهای داخلی می‌توانیم از بحران‌ها عبور کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس، خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور و تیم اقتصادی دولت باید منسجم شوند علاوه براین تیم اقتصادی دولت نیاز به ترمیم دارد؛ چراکه نقاط ضعف بسیاری دارد و افرادی هم باید از آن حذف شوند. دولت باید به مردم پیام دهد و برنامه خود را ارائه دهد تا حجمی از نگرانی‌های مردم کاسته شود.

به گزارش ایلنا،جلالی در انتها گفت:من واقعا تقاضا دارم در جامعه روی مسائل بین‌الملل دو قطبی ایجاد نکنیم. ما همه بریک کشتی سوار هستیم.اختلاف‌نظر زمانی مفید است که به شکلی کارشناسانه مطرح شود و در انظار عموم دنیا باید با اقتدار ظاهر شویم. هیچ کسی نمی‌تواند ایران را نادیده بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet