هدر موبایل
1397/02/23 12:46:28
سرویس صحن
جاسمی در تذکر شفاهی:

تحقیق و تفحص از فروش پالایشگاه نفت کرمانشاه پیگیری شود

نماینده مردم کرمانشاه از هیات رئیسه مجلس درخواست کرد تا تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه را به سرعت به جریان بیندازند.
تحقیق و تفحص از فروش پالایشگاه نفت کرمانشاه پیگیری شود نماینده مردم کرمانشاه از هیات رئیسه مجلس درخواست کرد تا تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه را به سرعت به جریان بیندازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801104449974978.jpg تحقیق,و,تفحص,از,فروش,پالایشگاه,نفت,کرمانشاه,پیگیری,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید قاسم جاسمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 23 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: نزدیک دو سال است بررسی موضوع فروش پالایشگاه نفت کرمانشاه به نازل ترین قیمت در دستور کار مجمع نمایندگان استان کرمانشاه قرار گرفته است و این افراد بخش عمده ای انرژی خود را صرف کار کارشناسی این قضیه کرده اند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پس از گذشت 18 ماه از این موضوع با توجه مکاتبات و پیگیری‌هایی که با مقامات مسئول به ویژه وزارت اقتصاد و دارایی و نفت انجام گرفت، متاسفانه هیچ توجهی به نظر نمایندگان مردم در این زمینه انجام نگرفت؛ بیش از 6 ماه است که موضوع تحقیق و تفحص در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

وی با تشکر از نمایندگان  که با اکثریت آرای خود به تحقیق و تفحص رای دادند،اظهار کرد: متاسفانه با وجود موافقت نمایندگان کمیسیون اقتصادی و انرژی با این تحقیق و تفحص تاکنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است؛ این موضوع باعث برداشت اشتباه مردم کرمانشاه از اقدامات نمایندگان گردید؛ آنها بیان می کنند چرا این موضوع پیگیری نمی شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: از هیات رئیسه می خواهم ظرف مدت مشخصی تحقیق و تفحص از این پالایشگاه را اجرایی کند تا شأن نمایندگان براساس ماده 24 آیین نامه حفظ شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet