هدر موبایل
1397/02/23 12:52:03
سرویس صحن
حاجی بابایی در تذکر شفاهی:

جنازه برجام برای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی دفن شود/ مسئولان مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را مرتفع کنند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر ضرورت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گفت: جنازه برجام باید هر چه سریعتر دفن شود زیرا گریه بر سر این قبر فایده ندارد.
جنازه برجام برای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی دفن شود/ مسئولان مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را مرتفع کنند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر ضرورت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گفت: جنازه برجام باید هر چه سریعتر دفن شود زیرا گریه بر سر این قبر فایده ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/45059.jpg جنازه,برجام,برای,جلوگیری,از,آلودگی,زیست,محیطی,دفن,شود/,مسئولان,مشکلات,معیشتی,و,اقتصادی,مردم,را,مرتفع,کنند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی درنشست علنی امروز (یکشنبه، 23 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی برجام گفت: قرار بود برجام برای جوانان ما اشتغال ایجاد کرده و مشکلات معیشتی ما را حل کند اما اکنون با اقدام رئیس جمهور آمریکا لازم است اقدامات مقتضی از سوی مجلس و دولت در راستای بهبود وضعیت اقتصادی مردم صورت گیرد.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از محل نابسامانی ارز و نوسانات ارز متناسب‌سازی حقوق میلیون‌ها نفر باید صورت گیرد، افزود: در شأن مجلس و دولت نیست که حقوق‌ها را به شکلی ساماندهی کنیم که کسی که 20 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند به میزان یک میلیون و200هزار تومان افزایش حقوق داشته اما کسی که حقوق یک میلیون و200 هزار تومانی دارد در حدود 144هزار تومان افزایش حقوق را تجربه کند.

وی با بیان اینکه نحوه تعیین حقوق مردم مشکل اساسی کشور است، تصریح کرد: خواهش ما این است که مسئولان هر چه سریعتر جنازه برجام را برای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی دفن کنند تا محیط زیست متعفن نشود.

حاجی بابایی ادامه داد: بر سر قبر برجام هر چه گریه کنیم خبری نخواهد بوداز این رو گریه را باید برای مردم انجام دهیم زیرا بسیاری از مردم امروز مشکل معیشت داشته و با معضلات اشرافی‌گری و اقتصاد دست و پنجه نرم می‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: ما باید طرفداری‌های جانب‌دارانه و افراطی‌گری‌ها را کنار بگذاریم زیرا امروز تنها یک حرف در کشور معنا دارد آن هم حرف مردم است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet