هدر موبایل
1397/02/23 13:14:31
سرویس صحن
بیرانوندی در تذکر شفاهی:

چند نفر از طلبکاران موسسات مالی در لرستان خودکشی کردند/ بانک مرکزی از افزایش بحران ها جلوگیری کند

نماینده مردم خرم آباد در مجلس با انتقاد از نابسامانی های ادامه دار موسسات مالی گفت: بانک مرکزی از ادامه و افزایش این بحران ها باید جلوگیری کند.
چند نفر از طلبکاران موسسات مالی در لرستان خودکشی کردند/ بانک مرکزی از افزایش بحران ها جلوگیری کند نماینده مردم خرم آباد در مجلس با انتقاد از نابسامانی های ادامه دار موسسات مالی گفت: بانک مرکزی از ادامه و افزایش این بحران ها باید جلوگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704100379075474.jpg چند,نفر,از,طلبکاران,موسسات,مالی,در,لرستان,خودکشی,کردند/,بانک,مرکزی,از,افزایش,بحران,ها,جلوگیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد بیرانوندی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 23 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: تذکر من به همه کسانی است که با معلمان که به شکل مسالمت آمیز به وظیفه خود عمل می کنند، برخورد غیرقانونی کرده اند. بگیر و ببند، پاسخ درست به هیچ کنش مسالمت آمیز به ویژه به اعتراض معلمان که نوعی درس اجتماعی است، نیست.

نماینده مردم خرم آباد ودوره در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس بانک مرکزی افزود: هر روز غصه ای بر قصه پرغصه موسسات اقتصادی و مالی افزوده شده و چند نفر از طلبکاران موسسه آرمان و سایر موسسات در لرستان خودکشی کرده اند و خانواده هایی نیز از هم پاشیده شده است، بنابراین نباید اجازه ادامه این مصیبت داده شود.

وی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص وضعیت نامناسب دامداران به ویژه دراستان لرستان گفت: سامان بخشی به لبنیات، افزایش قیمت، پرداخت یارانه مستقیم به دامداران و کارخانه ها، هیچکدام اثربخش نبوده است، تنها طرح خرید تضمینی محصولات موثر بوده که متاسفانه ادامه پیدا نکرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معنای اقتصاد مقاومتی، جز با اتکا به تولیدات داخلی و صادرات غیرنفتی نیست، لذا با مشوق های لازم این مسیرها باید طی شود. متاسفانه علاوه بر موارد مذکور، یارانه به نهاده‌های دامی پرداخت نشده و برخی از واحدها نیز تعطیل گشته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet