حلول ماه ربیع الاول
1397/02/23 19:35:14
سرویس اجتماعی
همتی در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت مجلس:

بررسی وضعیت درمانی سازمان های تابعه وزارت تعاون/100 درصد از بیمه شدگان تأمین اجتماعی پرونده الکترونیک سلامت دارند

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی وضعیت درمانی سازمان های تابعه وزارت تعاون در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی وضعیت درمانی سازمان های تابعه وزارت تعاون/100 درصد از بیمه شدگان تأمین اجتماعی پرونده الکترونیک سلامت دارند سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی وضعیت درمانی سازمان های تابعه وزارت تعاون در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108059849041.jpg بررسی,وضعیت,درمانی,سازمان,های,تابعه,وزارت,تعاون/100,درصد,از,بیمه,شدگان,تأمین,اجتماعی,پرونده,الکترونیک,سلامت,دارند Icana

احمد همتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از بررسی وضعیت درمانی سازمان های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور وزیر مربوطه و روسای سازمان تامین اجتماعی و بهزیستی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خبر داد و گفت: اقدامات انجام شده در حوزه درمان وزارت تعاون در نشست امروز مطرح و بررسی شد.
نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، افزود: مسئولان حاضر در نشست امروز بر این باور بودند که صد در صد اعضای سازمان تامین اجتماعی پرونده الکترونیک داشته و ساختار این پرونده ها بسیار پیشرفته است و حتی اعلام آمادگی کردند که با وزارت بهداشت در این زمینه همکاری داشته باشند.

وی افزود: واقعیت آن است که سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین صندوق که طیف وسیعی از بیمه شدگان تحت پوشش آن هستند باید همکاری نزدیک تری با وزارت بهداشت داشته باشد و به طور قطع اختلاف نظرها با جلسات مکرر و رایزنی ها برطرف خواهد شد و این به نفع مردم و کشور است که روز به روز همکاری خود را افزایش دهند.

نماینده مردم سمنان در مجلس دهم، ادامه داد: یکی از مهمترین موارد مطروحه در این نشست موضوع منابع نه بیست و هفتم تامین اجتماعی بود که بر اساس مصوبه مجلس باید سهم 9 بیست و هفتم حق بیمه کارگران در صندوقی جداگانه ذخیره و تنها در حوزه درمان هزینه شود اما کماکان این بحث وجود دارد که تامین اجتماعی مبالغ را به چه صورت هزینه می کند و آیا صرف هزینه درمان کارگران یا در مسیر دیگری هزینه می شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پرداخت ها در حوزه تامین اجتماعی سریع تر اما در وزارت بهداشت از طریق تامین اجتماعی دیرتر انجام می شود و بهرحال این موارد را باید حل کرد تا اختلافات باعث بروز مشکلاتی برای سلامت و درمان مردم نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet