هدر موبایل
1397/02/24 11:57:42
سرویس اقتصادی
حسینی‌کیا مطرح کرد:

ضعف برندسازی صنایع کشور برای حضور در بازارهای جهانی / اولویت حمایت دولت از تولیدکنندگان دارای برند است

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در صورت بروز شرایط بحرانی‌تر حمایت جدی‌ و تامین ارز ۴ هزار و ۲۰۰تومانی توسط دولت از تولیدکنندگان دارای برند صورت می‌‌گیرد.
ضعف برندسازی صنایع کشور برای حضور در بازارهای جهانی / اولویت حمایت دولت از تولیدکنندگان دارای برند است عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در صورت بروز شرایط بحرانی‌تر حمایت جدی‌ و تامین ارز 4 هزار و 200تومانی توسط دولت از تولیدکنندگان دارای برند صورت می‌‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108139803868.jpg ضعف,برندسازی,صنایع,کشور,برای,حضور,در,بازارهای,جهانی,/,اولویت,حمایت,دولت,از,تولیدکنندگان,دارای,برند,است Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم نوسازی و احیا تولیدکنندگان دارای برند تعطیل شده کشور در شرایط فعلی کشور، اظهارداشت: در گذشته نیز در شرایط تحریم قرار داشته‌ایم و بود و نبود آمریکا در توافقنامه برجام تفاوتی ندارد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنها راه کشور در حال حاضر اتکا به اقتصاد مقاومتی است، گفت: اگر به توان داخلی توجه و آن را حمایت نکنیم قطعا در آینده دچار بحران جدی می‌شویم، باید به سمت جهت دهی منابع بانکی برای ایجاد تولید و اشتغال حرکت کنیم.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای بازسازی و بازگرداندن صنایع تعطیل و نیمه تعطیل کشور به چرخه تولید لازم است تا به مسائل بیمه‌ای و مالیاتی آنها توجه کنیم، ادامه داد: نظارت برکیفیت تولیدات این واحدها و همچنین توجه به تولیدات صادرات محور گامی روبه جلو در مسیر احیا صنایع تعطیل است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مشکلات صنایع کشور ضعف در برندسازی جهانی است، تصریح کرد: لازم است در مسیر برندسازی گام بلندی را برداریم تا کالاهای ایرانی با برندهای متنوع در بازارهای جهانی حضور داشته و محصولات خود را صادر کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه نگاه دولت در شرایط فعلی برای حمایت از صنایع، تخصیص ارز به قیمت 4 هزار و 200تومان برای تولیدکنندگان است، خاطرنشان کرد: در صورت بروز شرایط بحرانی‌تر حمایت جدی‌ و تامین ارز توسط دولت از تولیدکنندگان دارای برند صورت می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet