حلول ماه ربیع الاول
1397/02/24 17:21:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

ارتقای ظرفیت های تولید داخلی مسئله اشتغال را حل می کند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به طرح مجلس برای حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت:باید ظرفیت های تولید داخلی را ارتقا دهیم، مسئله اشتغال هم در کشور حل شود.
ارتقای ظرفیت های تولید داخلی مسئله اشتغال را حل می کند عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به طرح مجلس برای حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت:باید ظرفیت های تولید داخلی را ارتقا دهیم، مسئله اشتغال هم در کشور حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201601106200766108.jpg ارتقای,ظرفیت,های,تولید,داخلی,مسئله,اشتغال,را,حل,می,کند Icana

به گزارش خبرگراری خانه ملت،برنامه «رویداد» رادیو گفت و گو با موضوع شعار سال و طرح 17 ماده ای مجلس برای حمایت از کالای ایرانی و با حضور عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روانه آنتن شد.

عبدالرضا مصری به نقش تولید در ایجاد اشتغال پرداخت و اظهارداشت:در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، هیچ راهی به جز تولید برای ایجاد اشتغال و برون رفت از این بن بستی که در رابطه با اشتغال در کشور پیش آمده وجود ندارد.

وی با بیان اینکه برای اشتغال چندکار می توانیم انجام دهیم، عنوان کرد: باید در دستگاه های اداری و دولتی ، مسئله اشتغال را حل کنیم که هیچ گونه ظرفیتی نه از نظر جا و مکان و نه از نظر مسئولیت و نه از نظر تامین منابع مالی برای این استخدام ها وجود ندارد.دوم اینکه، چون تجارت هم وابسته به تولید است یعنی ابتدا باید تولیدی وجود داشته باشد که اشتغال ایجاد شود و در نهایت بتوان کار تجاری هم کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به طرح 17 ماده ای مجلس برای حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: در این 17 ماده ای که بخاطر حمایت از تولید داخلی در مجلس مطرح کردیم، باید ظرفیت های تولید داخلی را ارتقا دهیم تا از طریق ارتقای ظرفیت تولید داخلی و فروش کالای ایرانی و حمایت از کالای ایرانی، مسئله اشتغال هم در کشور حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet