هدر موبایل
1397/02/25 09:35:40
سرویس فرهنگی
جعفرزاده ایمن آبادی:

اردوهای راهیان نور دارای ردیف مجزایی در بودجه وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم شود

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس خواستار لحاظ ردیف مجزایی در بودجه سال آینده برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم شد تا آنها جهت تأمین منابع مالی وارد چانه‌زنی بین سازمانی نشوند.
اردوهای راهیان نور دارای ردیف مجزایی در بودجه وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم شود نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس خواستار لحاظ ردیف مجزایی در بودجه سال آینده برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم شد تا آنها جهت تأمین منابع مالی وارد چانه‌زنی بین سازمانی نشوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710108288353502.jpg اردوهای,راهیان,نور,دارای,ردیف,مجزایی,در,بودجه,وزارتخانه‌های,آموزش,و,پرورش,و,علوم,شود Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به سخنان وزیر علوم درخصوص پیش‌بینی بودجه راهیان نور در بودجه دانشگاه‌ها گفت: یکی از اقدامات شایسته‌ای که  طی سال‌های اخیر انجام شده‌، بازدید از مناطق جنگی است که دو وزارتخانه آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات تلاش دارند تا برنامه‌ای را تحت عنوان راهیان نور جهت معرفی و بازدید از مناطق جنگی برای دانش آموزان و دانشجویان در تقویم خود قرار دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد :لازمه انجام چنین برنامه‌هایی الزاما بودجه و منابع مالی است؛ بنابراین اگر فراهم کردن منابع مالی و هم چنین تأمین بودجه برای این دستگا‌ه‌ها سخت باشد، می‌تواند هدف اصلی را تحت الشعاع قرار دهد.

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: مشکلاتی از قبیل اجاره ماشین‌های نامناسب، ناهماهنگی‌ها بین دستگاه‌های مربوطه، ساعت‌های حرکت نامناسب و نداشتن یک نظم و نظام خاص می‌تواند باعث انصراف مراکز آموزشی از رفتن به اردوهای راهیان نور شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: از دولت محترم خواهیم خواست که در لایحه بودجه سال آینده بودجه جداگانه‌ای برای دو وزارتخانه آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات و ردیف مخصوصی برای اردوهای راهیان نور لحاظ کنند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبیعتا ارگان‌های نظامی مانند ارتش و سپاه پاسداران سرویس دهنده در منطقه هستند، ولی بسیاری از اقدامات از قبیل جذب، انتقال، اسکان و ...  این دو وزارتخانه را با مضیقه مالی مواجه کرده است؛ بنابراین ردیف مستقلی در بودجه سال بعد برای این دو وزارتخانه لحاظ شود تا آنها جهت تأمین منابع مالی وارد چانه‌زنی بین سازمانی نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet