هدر موبایل
1388/06/05 12:25:00
سرویس کمیسیون ها

اتمام بررسی برنامه های وزرا در کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی

**رییس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در ارائه برنامه های خود وضعیت مناسبی دارد و نظر کمیسیون در خصوص برنامه های وی مساعد است.

عباس رجایی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در ارتباط با وزرای پیشنهادی دولت دهم گفت: کمیسون کشاورزی، آب و منابع طبیعی تاکنون برنامه های ده وزیر پیشنهادی را مورد بررسی قرار داده است.
وی در ادامه با بیان اینکه برخی از برنامه های وزرا  مرتبط با این کمیسیون بود اظهار داشت: ‌شنیدن برنامه های وزرای پیشنهادی باعث خواهد شد تا نمایندگان بهتر بتوانند رای خود را ارائه دهند .

نماینده  اراک در ادامه افزود: ‌وزرای بازرگانی، ‌نیرو، ‌کشاورزی،‌ راه و ترابری، ‌تعاون، رفاه و تامین اجتماعی که در بعضی از بخش های برنامه های آنان با کمیسیون مرتبط بود به تشریح برنامه های خود پرداختند .
رجایی با بیان اینکه در مجموع در خصوص بررسی برنامه های وزرا فوق نتایج خوبی برای کمیسیون به همراه داشت گفت: ‌این مسئله باعث خواهد شد تا اعضای کمیسیون با شناخت کامل تری رای دهند .
رییس کمیسیون کشاورزی همچنین گفت :‌ خلیلیان در کمیسیون کشاورزی مجلس حضور یافت
و به تشریح برنام های خود در بخش کشاورزی پرداخت.

به گفته رجایی اعضای کمیسیون نیز مباحثی را به طور تفصیلی عنوان و نظرات وی را نیز شنیده اند.

رجایی تصریح کرد: این کمیسیون در پایان این جلسه با توجه به سوابق وزیر پیشنهادی در بخش کشاورزی به این جمع بندی رسیده که وی در  بخش کشاورزی وضعیت مناسبی دارد و می تواند عهده دار وزارتخانه شود
وی در پایان خاطر نشان کرد: ‌خلیلیان با تغییرات در تیم کاری وزارت کشاورزی می تواند وضعیت مطلوب تری را دنبال نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet