خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/02/25 12:48:16
سرویس سیاسی
ذوالقدر:

دستگاه دیپلماسی ترامپ را نسبت به خروج از برجام پشیمان کند/ ارزیابی مثبت از ادامه برجام با اروپایی‌ها

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: وقتی که آمریکا از برجام خارج شد، می‌توان این توافق هسته‌ای را با کشورهای اروپایی ادامه داد زیرا اگر این موضوع به خوبی اجرا شود، نتایج مثبتی حاصل می‌شود.
دستگاه دیپلماسی ترامپ را نسبت به خروج از برجام پشیمان کند/ ارزیابی مثبت از ادامه برجام با اروپایی‌ها عضو فراکسیون امید مجلس گفت: وقتی که آمریکا از برجام خارج شد، می‌توان این توافق هسته‌ای را با کشورهای اروپایی ادامه داد زیرا اگر این موضوع به خوبی اجرا شود، نتایج مثبتی حاصل می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106593148166.jpg دستگاه,دیپلماسی,ترامپ,را,نسبت,به,خروج,از,برجام,پشیمان,کند/,ارزیابی,مثبت,از,ادامه,برجام,با,اروپایی‌ها Icana

سید مصطفی ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: اقدام آمریکا برای خروج از برجام حرکت مناسبی نبود و این موضوع نشان از خوی بدعهدی و جایتکارانه آمریکا دارد زیرا هیچ گاه به تعهدات خود پایبند نبوده است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکایی‌ها در طول تاریخ جنایت‌های فراوانی را انجام داده‌اند و به علت جنایت این کشور علیه کارگران معترض معدنی در شیکاگو، روز کارگر در جهان تعیین شد.

وی با بیان اینکه هیچ گاه نباید به آمریکایی‌ها اعتماد کرد، افزود: آمریکایی‌ها و دولتمردانشان، مانند ترامپ همیشه رفتار وحشیانه‌ای از خود نشان می‌دهند.

ذوالقدر با بیان اینکه تصمیم گیری در مورد آینده برجام مستلزم برنامه ریزی است، ادامه داد: جمهوری اسلامی باید برای اجرای سناریوهای آینده برجام، به اجماع داخلی برسد.

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه دیپلماسی کشور باید هر چه می‌توانند تلاش کنند تا ترامپ از کرده خود در قبال خروج آمریکا از برجام، پشیمان شود.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس بیان کرد: وقتی که آمریکا از برجام خارج شد، می‌توان این توافق هسته‌ای را با کشورهای اروپایی ادامه داد زیرا اگر این موضوع به خوبی اجرا شود، نتایج مثبتی حاصل می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet