شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/02/25 12:03:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی مطرح کرد:

ایران یکی از کشورهای مهم برای سرمایه گذاری اروپایی ها است/ شکست اقتصادی شرکت‌های اروپایی با نقض برجام

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس با اشاره به اصرار اتحادیه اروپا مبنی بر حفظ برجام، فعالیت‌های تجاری شرکت‌های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی را مهم‌ترین عامل برای ماندن کشورهای عضو در برجام دانست.
ایران یکی از کشورهای مهم برای سرمایه گذاری اروپایی ها است/ شکست اقتصادی شرکت‌های اروپایی با نقض برجام نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس با اشاره به اصرار اتحادیه اروپا مبنی بر حفظ برجام، فعالیت‌های تجاری شرکت‌های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی را مهم‌ترین عامل برای ماندن کشورهای عضو در برجام دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201711102455248182.jpg ایران,یکی,از,کشورهای,مهم,برای,سرمایه,گذاری,اروپایی,ها,است/,شکست,اقتصادی,شرکت‌های,اروپایی,با,نقض,برجام Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا ابراهیمی نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافق برجام یک قرارداد بین‌المللی است و نقض آن از سوی هر یک از طرفین این قرارداد باعث از بین رفتن اعتبار کشورشان در دنیا می‌شود، اظهار داشت: امروز نه‌تنها کشورهای اسلامی بلکه برخی از کشورهای اروپایی هم به زیاده‌خواهی و سلطه‌طلبی آمریکایی‌ها واقف شده‌اند.

این نماینده خانه ملت با اشاره به اصرار اروپایی ها در پای‌بندی به برجام، روابط تجاری و بانکی کشورشان با ایران را یکی از مهم‌ترین انگیزه‌های پنج کشور عضو برجام در ماندن این قرارداد عنوان کرد و افزود: امروز خیلی از کشورهای ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی در ایران مشغول به فعالیت هستند و نقض برجام از سوی دولتمردان این کشورها می‌تواند بزرگترین خسارت را برای این شرکت‌ها در پی داشته باشد.

ابراهیمی ایران را یکی از کشورهای مهم برای سرمایه گذاری اروپایی ها عنوان کرد و گفت: شرکت های تجاری اروپایی بازار مناسبی در کشورمان برای خودشان مهیا کرده اند که از این طریق منافع بزرگی به دست می آورند و این معاملات برد برد است.

نماینده مردم شهرستان‌های آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی همراه نبودن اروپایی ها با آمریکا در خصوص برجام را به نفع پنج کشور عضو برجام دانست و خاطرنشان کرد: منافع اقتصادی شرکت های خارجی که در ایران فعالیت می‌کنند در گرو پایبندی کشورهای اروپایی عضو برجام است و آنها باید بدانند که بیشترین خسارات از برهم خوردن این قرارداد شامل حال خودشان خواهد بود.

به گزارش دفاع پرس، وی با توجه به ظرفیت های موجود در کشور، اقتصاد مقاومتی را گامی موثر در راستای خودکفایی عنوان کرد و گفت: از بدو ظهور انقلاب ما در تمام عرصه های مهم و سرنوشت ساز کشور تلاش کرده ایم تا به دور از وابستگی به بیگانگان نیازهای درونی خودمان را تامین کنیم و همچنان به این مهم تاکید داریم، لذا با صرف نظر از بودن یا نبودن برجام، ما باید با اتکا بر داشته های خودمان اقتصاد ایران را پویا کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet